Станова тяга румунська



Станова тяга румунська

Методика виконання румунської станової тяги

Станову тягу відносять до утворюючому виду вправ. А все тому, що залучаючи на дію роботу практично всіх м’язів, така тяга провокує незрівнянний стрес при тренуваннях, який надалі і сприяє адаптивним змінам в людському організмі шляхом підвищення рівня вмісту анаболічних гормонів, припливу сил і додавання м’язової маси. Саме ці якості станової тяги визначають її як массанаборное вправу майже у всіх системах тренувань, які досить часто відрізняються один від одного. Однак станова тяга зазвичай виступає як провідне вправу на рівних з важкими присіданнями.




Станова тяга румунська належить до арсеналу базових фізичних вправ, спрямованих на прокачування стегнових біцепсів. Перевагою цього методу є те, що він впливає на верхню частину біцепсів в області стегон і забезпечує їм гарну в’язку з м’язами сідниць. Ще однією особливістю даної тяги вважається можливість працювати з критичними вагами, що дозволяє ще більше розвивати робочі м’язи. Подібні рухи необхідно включити в комплексну програму для ніг, а також до складу спеціалізованих тренінгів біцепсів сідниць і стегон. Схема для виконання даної тяги наступна: Слід встановити штангу на упори висотою, що дорівнює середини стегна, і повісити на неї млинці.

Далі потрібно взятися за її гриф за допомогою прямого хвата на відстані трохи більше вашої ширини плечей, зняти інструмент з упорів і зробити один крок назад. Тримати коліна необхідно в злегка зігнутому положенні. Треба зробити вдих, зігнутися в поясі і почати опускання штанги на відстань середини гомілки. Здійснюючи даний рух, таз варто відвести назад, подібно виконанню станової тяги. Не роблячи ніяких зупинок, в нижній точці слід почати розпрямлення.

Потім видихніть із завершенням повтору. Приступаючи до виконання наступних повторень, вдихніть. Існують також зауваження практичного характеру. Станову тягу румунську рекомендують виконувати, стоячи на жорсткому помості, що дозволить зміцнити вашу стійку.

У процесі вправ необхідно тримати гриф штанги близько до ніг. Потрібно запам’ятати: якщо гриф розташований далеко від тіла, це небезпечно через навантаження на хребетний стовп. Не рекомендують надягати на себе важкоатлетичні пояса.

Слід підтримувати помірні темпи в тренуваннях. Не потрібно допускати ривків в рухах, інакше підвищується ризик травмувати собі поперек і коліна. Піднімати штангу з нижніх позицій необхідно за допомогою сили сідниць і стегнових біцепсів, так ви зможете відчути їх скорочення, і потрібно намагатися утримувати їх протягом всіх повторів.

Варто тримати коліна в зігнутому положенні під одним кутом. Розпрямляти їх можна тільки на останньому етапі вправ. Щоб забезпечити більшу навантаження на біцепси стегна, використовуйте станову з прямими ногами.