Станова тяга сумоСтанова тяга сумо

Переваги станової тяги сумо

Існує кілька різних видів станової тяги. Однією з найбільш поширених є станова тяга сумо, яка відрізняється наявністю широкої стійки в постановці ніг. При виконанні даної вправи задіюються безліч основних і допоміжних м’язів, серед яких найширші, сідничні, розгиначі спини, передпліччя, біцепси і квадріцепси стегон, верхня частина спини. Найважливішою перевагою станової тяги сумо є зменшена відстань шляху, яку проходить снарядом при виконанні даної техніки.
Серед інших переваг та особливостей — включення в роботу великих м’язів, що дозволяє піднімати більш серйозні ваги, ніж припускає техніка класичної станової тяги. Прийнявши рішення спробувати виконати станову тягу сумо після тривалого виконання класичної, варто відмовитися від спроб підняти відразу вагу, використовуваний раніше в класиці. Спочатку необхідно пройти двотижневий курс тренувань і освоїти нову вам техніку, перш ніж подужати такий вагу. В процесі тренувань вона передбачає виконання особливих вимог, що стосуються гнучкості тазостегнових суглобів.

Спочатку незручності можуть бути викликані і широкої позицією ніг. Її правильність залежить не лише від ширини розташування ніг, а й розміщення ступень. Для станової тяги сумо існує характерна особливість, а саме придбання можливості домогтися значних результатів не лише завдяки збільшенню власної сили, а і при збільшенні своєї гнучкості. До того ж, даний вид тяги менш вимогливий до спортсмену щодо фізичної підготовки.

Вона відмінно зможе підійти атлетам з високим зростанням, яким класичний вид тяги є кілька проблематичним. Саме їм вдається домогтися найбільш помітних результатів порівняно з тими, яких вдавалося досягти в класиці. Аспекти тяги в сумо стилі є досить непростими, що обумовлює тривалий пошук ідеального варіанту постановки ніг, способу повернення штанги, хвата.

На це часто доводиться витрачати багато тренувань. Рекомендується спочатку не ставити ноги надто широко, що дозволить звикнути до нової техніки поступово. Приходячи в спортзал, люди мають свої цілі тренувань.

Комусь хочеться набрати м’язову масу, іншим схуднути, третім стати сильнішими. Тому при складанні програми тренувань для освоєння станової тяги сумо — слід врахувати індивідуальні особливості та інші параметри організму.