Станова тяга відеоСтанова тяга відео

Чи можна займатися становою тягою, використовуючи відео-уроки?

Існує величезна кількість людей, які щиро бажають займатися силовим спортом, проте не мають можливості відвідувати тренажерні зали. У такому випадку єдиним виходом залишається домашній тренінг. Його організація кілька проблемна, адже обладнати вдома добре укомплектовану тренажерку зможуть далеко не всі, проте придбати штангу з кількома млинцями абсолютно не складе складності. Тому й виходить, що найбільш просто виконувати вдома станову тягу, відео правильної техніки якої можна легко знайти на Інтернет просторах.
Яку варіацію даної вправи краще всього вибрати кожен визначатиме сам, однак, як радять багато тренери, починати краще з класики, а саму техніку слід відточувати з використанням малих ваг. Дуже важливо на даному етапі, щоб поруч була людина, яка би з боку стежив за правильністю тренувального процесу. Зробити це може навіть не тренер або професійний спортсмен, а проста людина.

Головне правильно підібрати відео станової тяги, яку виконує професійний атлет під керівництвом кваліфікованого тренера. Не варто брати за основу ролики зі змагань, адже на них зняті спортсмени, головною метою яких взяття максимального ваги, що новачків абсолютно не стосується. Потрібно також відзначити, що відразу братися за виконання тяги на прямих ногах не варто, адже вона найбільш травмоопасна серед всіх різновидів.

До подібних тренувань можна приступати тільки маючи певний досвід у тязі. Сам по собі даний вид дуже корисний, адже при ньому тренується все тіло, а особливе розвиток отримують ноги. Проте працювати над становою тягою на прямих ногах вщерть категорично забороняється!

Таке положення може привести до перенапруження спинних м’язів, особливо дрібних, що викликає травми. Варто відзначити, що наявність серйозної травми хребта повністю виключає даний вид вправи з тренувального процесу. Якщо більш детально зупинитися на видах станової тяги, відео виконання яких також досить легко знайти, то вони бувають наступними: 1. Класична.

2. У техніці «сумо». 3. «Мертва». 4. Румунська.

Дві останні кілька схожі, і багато спортсменів помилково поєднують їх і називають як один вид. На їх відмінностях зупинятися не будемо, так як вони не настільки поширені, як два перших. Саме класику і «сумо» дозволено використовувати на змаганнях з пауерліфтингу, при цьому їх абсолютно не розділяють. Іншими словами, кожен спортсмен вільний самостійно вирішувати в якій техніці йому приступати до виконання вправи.

Але це вже зовсім інша тема, а то приводу можливості займатися становою тягою з відео, так це — найкращий варіант для домашнього тренінгу.