СтанозололСтанозолол
Станозолол — анаболік з мінімальними побічними ефектами
Через позитивних результатів допінг-тесту на наявність станозолола у цього спринтера сучасності відібрали титул світового рекордсмена і звання Олімпійського чемпіона в бігу на стометрову дистанцію.

Також цей препарат позбавив перших місць Нимрода Кінга і Шона Рея. Це стероїд, який містить унікальні компоненти, оскільки його молекула має не чотири, як у всіх звичайних стероїдів, а п’ять кілець бензолу. Крім цього, препарат є антагоністом прогестерону, що робить його незамінним при придушенні прогестагенной активності інших препаратів, наприклад, оксиметолона або нандролона.
Станозолол випускається в продаж, як в таблетках, так і у формі ін’єкцій. Між цими двома формами немає абсолютно ніякої різниці. Якщо спортсмен має ін’єкційну версію стероїду, то необов’язково вводити її внутрішньом’язово, препарат можна просто випити. Але при внутрішньом’язовому введенні дія стероїду настає швидше, оскільки масляниста рідина потрапляє відразу в кровотік і не так згубно впливає на печінку. Основною областю застосування препарату є підготовка до змагань.

Дія цього стероїду призводить до збереження м’язової маси під час суворої дієти і допомагає уникнути зайвих водних скупчень. У поєднанні з Тренболона препарат допомагає не тільки зберегти досягнуті результати, але і продовжувати нарощування м’язів. Також його дуже часто комбінують з Метенолона, нандролоном і оксандролоном, які є повністю безпечними, але недостатньо дієвими.

В результаті прийому станозолола у спортсменів спостерігається значна надбавка в силі.

..ще зі SportMashina.com: Сустанон
Діанабол
Трібулустан

Дія однієї таблетки продовжується впродовж 7-10 годин, тому його приймають двічі на день. Що стосується ін’єкцій, то вони робляться один раз на день при стандартній дозуванні 50-100 мг. У станозолола алкилирован по 17-альфа є ряд негативних рис: він надає дію на печінку і на статеві функції, простату, а також викликає вугровий висип і сприяє випаданню волосся.

Все це відбувається тому, що для станозолола характерна стабілізація андрогенного рецептора.