СтепперСтеппер

Спортивний тренажер степпер

Останнім часом в моду входить тренажер, який називається степпер. Він являє собою пристрій, який складається з педалей і простого механізму, в деяких моделях передбачені важелі для рук. Заняття на ньому замінюють ходьбу по сходах, при цьому він займає настільки мало місця, що його можна тримати в шафі або під ліжком. Загалом, цей тренажер ідеально підійде тим, у кого не особливо велика житлоплощу.

Та й ціна у степпера така, що його може дозволити собі купити навіть людина з невеликим доходом: зараз на ринку можна знайти моделі вартістю від 50 доларів. Звичайно, є професійні моделі, які коштують від 500 доларів, але такі пристрої більше призначені для спортзалів і фітнес-клубів, а не для дому.
При заняттях на степпере тренуються м’язи ніг, зміцнюються литкові і сідничні м’язи. При регулярних заняттях, через короткий час ваші ноги стануть міцними і красивими. На цьому тренажері дуже легко займатися. Потрібно всього лише поставити ноги на «сходинки» і імітувати ходьбу.

От і все, не потрібні ніякі виснажливі тренування, біг і т.д. Також степпер зручний тим, що на ньому можуть займатися люди будь-якого віку. Мало того, тренажер успішно допомагає лікувати такі хвороби, як артрит і артроз. Крім цього, він зміцнює серцево – судинну систему, допомагає відновлюватися після переломів або операцій.

Обережність слід дотримуватися тільки тим, у кого проблеми з суглобами, оскільки тренування на степпере надають навантаження саме на них.

В даний час існує два види степперов: з залежним і з незалежним ходом педалей. Перший вид тренажера коштує дешевше, на ньому легше займатися, але при цьому там відсутня можливість регулювання навантажень. На степперах другого виду можна підбирати навантаження індивідуально для кожної ноги. Це не тільки підвищує ефективність занять, але і зменшує навантаження на суглоби.

Дорожчі моделі степперов можуть бути також оснащені важелями для рук, в них також можуть бути передбачені навантаження, які регулюються комп’ютером. З його ж допомогою можна самостійно міряти пульс, тиск, підраховувати кількість кроків, витрачених калорій і багато іншого.

Накачати дельти При заняттях на тренажері слід дотримуватися кількох правил. Не варто починати заняття відразу після їжі або ліків. Краще почекати годину або два, тільки потім можна ставати на степпер.

Також не варто починати заняття перед сном. Перед початком вправ потрібно розігріти м’язи. А після занять зробіть кілька вправ для відновлення дихання.

І головне – пам’ятайте: збільшувати навантаження потрібно поступово, тільки в цьому випадку ви досягнете бажаного результату.