Стероїди аптекаСтероїди аптека

Деякі небезпеки, які ховаються в стероїдах

Кожен, хто займається спортом, особливо бодібілдінгом, чув не раз про застосування стероїдів. При цьому звичайній людині далеко не завжди зрозуміло, що ці препарати собою являють і навіщо їх застосовують, що займаються професійною кар’єрою спортсмени. Сьогодні можна купити стероїди в аптеках, інтернет-магазинах, магазинах спортивного харчування, при цьому варто знати про те, що продаж і покупка стероїдів в наш час в багатьох країнах є протизаконним заняттям. Приміром, в Україні не дивлячись на те, що можна купити деякі стероїди в аптеці, часто навіть просто без рецепта, все ж деякі препарати потрапляють під заборону до продажу статтею 321 — продаж / купівля і т.д. сильнодіючих речовин.
Такі препарати, як метандростенолон (у простолюдді — метан) і нандролон заборонено купувати. Але не дивлячись на обмеження, особливих складнощів з покупкою стероїдів в нашій країні, особливо через інтернет, не є. Трохи складніше йде ситуація з купівлею стероїдів в Росії. Тут за покупку стероїдів в аптеці, Спортмагазин або в будь-якому іншому місці можуть посадити на кілька років. Ні для кого не секрет, що бажаючи підвищити розкриття злочинів, правоохоронні органи не будуть замислюватися особливо над тим, скільки всього забороненого речовини виявилося в кишені спортсмена.

Найчастіше виявитися затриманим можна саме в ті моменти, коли відбувається покупка стероїдів з рук, або, коли ви після покупки будете просто йти по вулиці з пачкою метандростенолона. Примітно, що в порівнянні з більш «гуманної України» в Росії в список заборонених препаратів потрапляють практично всі існуючі стероїди. Крім того, що купуючи стероїди, ви ризикуєте потрапити під покарання законом, існує ще ряд небезпек, про які не варто забувати. Наприклад, покупка неякісного препарату, яка може стати причиною небезпечних незворотних наслідків для вашого організму. Звертаючись в інтернет-магазин не можна бути абсолютно впевненим у якості препарату, який вам продадуть.

У наш час існує велика кількість бажаючих наживатися на продажу підробленої або неякісної продукції. Тому, в принципі, варто взагалі тисячу разів подумати, перш ніж вирішите купувати і приймати стероїди. Якщо не бажаєте собі марно заробити проблеми зі здоров’ям, чи то від неякісних стероїдів, чи то від недотримання правильної системи їх прийому, або ж бути затриманим правоохоронними органами, тоді спробуйте досягти результатів самостійно, без такої небезпечної «хімії».