Стероїди ціниСтероїди ціни

Якою ціною стероїди можуть дати результат?

Для тих, хто приймає рішення почати використовувати стероїди, ціни на які сьогодні можуть досягати досить високих позначок, варто знати про масу явних і прихованих небезпек. Взагалі, таке поняття як «безпека» — не ув’язується з подібними препаратами. Крім того, що існує величезна кількість побічних ефектів для здоров’я, можна ще навіть виявитися в тюремному ув’язненні, оскільки в більшості країн стероїди є повністю забороненими препаратами, і їх продаж незаконна. На території СНД з цим питанням справи йдуть не так серйозно — в список заборонених занесені деякі стероїди, але, тим не менш, небезпека залишається.
Одним з найпоширеніших питань серед новачків є приблизно наступний: «Я збираюся почати свій перший курс стероїдів, які ціни на них? Що взагалі вибрати? »Тому потрібно сказати, що людина, що задає подібні питання, в принципі ще не готовий до прийому анаболіків, тому як він багато чого не знає. А щоб почати, потрібно отримати достатньо інформації, зважити всі «за» і «проти». Погодьтеся, сторонній людина в цій справі здатний зробити набагато більше помилок, ніж той, який обізнаний, причому не тільки про позитивні сторони «хімії» у бодібілдингу, але і її мінусах. Ціни на стероїди, складність їх придбання, невідповідність заявленому продавцем якості — це тільки лише кілька важливих деталей, про які належить дізнатися.

Професійні бодібілдери, які використовують у своїй практиці стероїди, обов’язково консультуються з лікарем. Безпосередньо в період циклу також необхідно його спостереження. Але, тим не менш, варто розуміти, що нагляд лікаря зробить анаболіки безпечніше для вас. У вас просто з’явиться шанс «перехопити» побічні ефекти на самому початку їх виникнення.

Небезпека також ховається в способі прийому препаратів. Приміром, оральні стероїди набагато простіше вживати — закинув в рот, запив водою і все. Однак вони надають більше негативного впливу на організм, ніж ін’єкційні препарати.

Тому велика кількість бодібілдерів воліють саме останні. Але при цьому будь-яка ін’єкція несе в собі серйозну загрозу занесення інфекції або зараження яким-небудь вірусом. Крім цього, набуваючи стероїд, ціна якого вам здалося прийнятною (бо низька), можна наштовхнутися на підробку.

Така продукція також здатна викликати серйозні інфікування. Переважна більшість препаратів розглядається таким виданнями, як World Anabolic Review або Anabolic Reference Guide. У них надаються інформація по різновидах справжніх і підроблених стероїдів.

Крім того, в них можна знайти поради щодо того, як відрізнити підробку.