Стероїди декаСтероїди дека

Дека-дураболин — популярний ін’єкційний препарат серед бодібілдерів

Виробники стероїду дека стверджують, що ефективність препарату буде помітна лише у випадку, коли організм буде отримувати достатню кількість протеїну і калорій. Інакше, можна не сподіватися на очікуваний ефект від стероїдів. Дека сприяє активному збільшенню м’язової маси атлета, а також стимулює скупчення в м’язових волокнах води, що сприяє створенню ефекту об’ємних м’язів. Дека-дураболин володіє андрогенів властивостями і дозволяє уникнути пошкодження суглобів в процесі тренувань. Стероїди дека здатні блокувати рецептори кортизолу, що руйнує м’язи.
Це означає, що що приріст м’язової маси буде набагато швидше і ефективніше. Дозування стероїду становить 200-600 мг на тиждень. На думку професіоналів у сфері прийому анаболічних препаратів, оптимальною вважається тижнева дозування з розрахунку 4 мг на кілограм маси спортсмена. Слабкий анаболічний ефект спостерігається при вживанні препарату в дозуванні менше 200 мг.

Результативність прийому дека-дураболина знаходиться в прямій залежності від кількості застосування. Проте, слід пам’ятати, що прийом препарату понад 600 мг на тиждень, може спровокувати різке виникнення побічних дій. Початківцям культуристам достатньо приймати за 7 днів 200 мг стероїду. Добре стероїди дека поєднуються з тестостероном і Діанаболом. Стрімкий і хороший приріст м’язової маси забезпечує популярна серед атлетів комбінація дианабол + дека.

Кожен з культуристів відзначає значущі результати за своїми нормам поєднання препаратів. Відомо, що колосальний ріст м’язів помітний при наступному поєднанні: 30мг дианабола (на добу), 500 мг сустанона і 400 мг дека-дураболина на тиждень. У разі перевищення допустимої норми прийому стероїдів, культуристи стикаються з виникненням побічних дій. Головним чином порушується згортання крові, збільшується артеріальний тиск, виникає проблема тривалого загоєння ран.

Дека, як і інші хімічні препарати-анаболіки, порушує природні процеси вироблення тестостерону. Оскільки препарат не робить впливу на печінку, він користується популярністю у спортсменів. Продукти розпаду дека-дураболина виводяться з організму, обходячи печінку. Перш, ніж починати активно приймати анаболічні препарати, слід добре подумати.

Стероїди дека та інші препарати не є абсолютно безпечними речовинами. Пам’ятайте, що кожен з анаболіків має свої побічні ефекти, які в сукупності можуть привести до непоправних наслідків. Не варто йти по легкому, але небезпечним шляхом нарощування м’язів — дозвольте процесам проходити природно, без допомоги хімікатів.