Стероїди для початківцівСтероїди для початківців

Рекомендації щодо прийому стероїдів для початківців

Фахівці рекомендують починати прийом стероїдів з більш «безпечних» не всім. Імовірність того, що після проходження першого курсу прийому таких препаратів, як станозолол, оксандролон або примоболан, ви не відчуєте їх ефективності, дуже велика. Також новачкам культуристам не рекомендується починати курс застосування анаболіків зі складних циклів, які мають на увазі одночасне використання декількох препаратів.

Рекомендується для початківців стероїди спробувати різні. Відчувши ефективність того чи іншого препарату, ви зможете зробити вибір. Розглянемо кілька рекомендацій, слідувати яким радять професіонали: • не можна відразу застосовувати підвищені дозування препаратів.
Для досягнення максимальних результатів, початківцям достатньо приймати 500-100 мг тестостерону в тиждень. У випадку, коли ви одночасно приймаєте кілька препаратів, слід знизити дозування тестостерону. Дозування, наприклад, одна таблетка метандростенолона в день або 100 мг тестостерону в тиждень, будуть не ефективними.

Якщо для вдосконалення свого тіла ви вибрали бодібілдинг, слід орієнтуватися в дозуваннях хоча б на нижню межу, зазначений в описі препарату; • тестостерон підходить практично всім. Але тут особливість криється в дозуваннях. Перед початком прийому препарату слід пройти ряд лабораторних досліджень, метою яких буде порівняння ваших показників з існуючою нормою.

Після чого можна буде визначити індивідуальну припустиме дозування; • серед стероїдів для початківців є препарати, які підходять усім спортсменам — це болденон і тренболон. Однак від даних препаратів чекати істотної надбавки м’язової маси не варто; • якщо ви плануєте застосовувати інсулін, обов’язково попередньо проконсультуйтеся з лікарем. Даний препарат заборонений до застосування для людей, які мають схильність до діабету. Якщо інсулін вам застосовувати можна, запам’ятайте, що перевищувати рекомендовані дозування категорично забороняється.

Спортсменам слід використовувати інсулін ультракороткої або короткої дії; • шукати відразу рідкісні і дорогі препарати, наприклад, станозолол, болденон, тренболон, дростанолон та ін., Не потрібно. Дані речовини застосовуються тільки в процесі підготовки до професійних змагань; • новачкам не слід включати в цикл програми нарощування м’язів гормон росту. До подібній процедурі звертаються культуристи зі стажем.

А новачки лише даремно витрачають гроші. Слідуючи цим простим рекомендаціям професійних тренерів, можна вибрати стероїди для початківців і скласти цикл їх застосування. Головне, не забувайте, що всі анаболічні стероїди досить небезпечні для здоров’я.