Стероїди для росту м’язівСтероїди для росту м'язів

Стероїди для росту м’язів: роль анаболічних стероїдів в бодібілдингу

Домогтися гарних результатів у бодібілдингу за допомогою тренувань і збалансованого харчування можна не завжди. У багатьох спортсменів з часом виникає цілком закономірне питання: стероїди для росту м’язів чи варто приймати? Припустимо, що на дане питання ви відповіли позитивно. Розглянемо питання, які при прийомі препаратів часто виникають у новачків у світі культуризму.

Прийом стероїдів фахівці забороняють особам, які не досягли 21-річного віку. Юний чоловічий організм сам здатний виробляти тестостерон в достатній кількості. Спеціальні хімічні добавки можуть порушити роботу ендокринної системи і зупинити фізичний розвиток організму.
Для початківців атлетів стероїди дозволені до застосування з 21 року. При правильному прийомі препаратів можна досягти колосальних успіхів у спорті. Виникає питання: а скільки за допомогою стероїдів можна набрати м’язової маси? Кількість кілограмів буде залежати від наступних факторів: • грамотно складена система тренувань, збалансованої дієти і відпочинку при прийманні стероїдів, особливо новачками, дуже важлива; • тривалість прийому, правильно підібрана дозування і тип препаратів; • загальний стан організму, граничне увагу слід звернути на роботу шлунково-кишкового тракту; • із зростанням досвіду застосування стероїдів для росту м’язів будуть рости ваші результати. Список можна продовжувати до нескінченності, проте сенсу в цьому немає — всі показники є індивідуальними.

У кожного атлета при однаковому прийомі стероїдів можуть відзначатися різні показники, а також виникати зовсім різні побічні ефекти. Перед прийомом стероїдів пройти ретельне медичне обстеження і порадитися з професійними тренерами рекомендується абсолютно всім. Саме професіонали у світі культуризму зможуть надати вам допомогу у виборі препаратів і складуть індивідуальний курс прийому анаболіків.

На думку фахівців, за курс прийому препаратів анаболічного складу можна набрати близько 12 кг м’язової маси. У цю цифру також входять накопичені в організмі рідина і жир. Так що, чистої м’язової маси за один курс можна набрати швидше близько 6 кг. У цьому випадку гнатися за кількістю немає сенсу, краще приділити увагу якості.

Яку форму стероїдів для росту м’язів вибрати — вирішувати вам. Але пам’ятайте, що багато таблетовані форми препаратів є гепатотоксікамі. Після попадання в шлунково-кишковий тракт вони потрапляють в печінку, надаючи на неї не зовсім сприятливий вплив.

Такі форми препаратів дозволяють зробити деякі запаси речовин в організмі, але погано позначаються на печінці. Стероїди у формі ін’єкцій запобігають прямий згубний вплив на печінку і ЖКТ.