Стероїди для сушінняСтероїди для сушіння

Огляд популярних стероїдів для сушіння

Тривалість процесу сушіння м’язів залежить від початкової фізичної форми атлета. У даній ситуації поспішати не варто, адже, крім розщеплення підшкірного жиру, слід набрати якісну м’язову масу і створити рельєф. У процесі сушіння дуже важлива фармакологічна підтримка.

При виборі стероїдів для сушіння і складання курсу терапії, слід враховувати індивідуальні особливості вашого організму. Перед вживанням препаратів фахівці рекомендують проконсультуватися з професійним тренером, який допоможе вам уникнути помилок. Розглянемо найбільш популярні серед культуристів препарати для сушіння тіла.
Найпоширенішим і ефективним препаратом для сушіння м’язів є мастерон. Він володіє високим андрогенним ефектом і середніми анаболічними показниками. Даний стероїд забезпечує поліпшення рельєфності тіла, підвищує пружність м’язів без розвитку набряклості.

Домогтися максимальної ефективності можна, поєднуючи вживання препарату зі збалансованою дієтою, в якій буде мінімальний вміст вуглеводів. Здатність препарату знижувати втому допоможе починаючому атлетові подолати обмеження. Побічним ефектом мастерона є порушення функціонування чоловічих статевих залоз. Ще одним стероїдом для сушіння є тренболон. Препарат вважається досить ефективним.

Максимальної ефективності дозволяє домогтися поєднання терапії з протеїнової дієтою. Анаболічну дію виражене не яскраво. Оскільки препарат не піддається ароматизації, число побічних ефектів скорочується. Негативна дія тренболон надає на нирки, печінку, нервову і чоловічу статеву системи. Препарат може провокувати яскраві напади неконтрольованої агресії у спортсменів.

Високим ступенем андрогенної і анаболической активності володіє тестостерону пропіонат. Препарат використовується при лікуванні статевого недорозвинення у хлопчиків. З причини того, що тестостерон пропіонат є ефіром природного тестостерону, у чоловіків він може провокувати периферичні набряки і гинекомастию. Серед побічних ефектів можна зустріти порушення секреції тестостерону організмом, а також зниження функцій органів, які виробляють чоловічі статеві гормони.

Знизити негативний вплив можна, комбінуючи препарат з іншими. Яскраво вираженим анаболічним дією володіє винстрол, який сприяє активізації процесу росту м’язової маси. Однак препарат має високі показники гепатотоксичності і ряд побічних ефектів. Закриває рейтинг популярності стероїдів для сушіння препарат анавар. Препарат має високу анаболической і низькою андрогенної активністю, що дозволяє підвищити ефективність і зменшити число побічних впливів.

Не розвиває периферичних набряків і не впливає на органи секреції тестостерону.