Стероїди до і післяСтероїди до і після

Стероїди: правила і рекомендації щодо вживання препаратів до і після тренувань

Не тільки продукти, що відносяться до спортивного харчування, але й фармакологічні препарати здатні позитивно впливати на організм атлета. Однак слід пам’ятати, що вкрай важливо дотримуватися рекомендацій щодо їх застосування. Що можна запропонувати атлетові з стероїдів до і після тренування? Тут мова йде не про анаболічних або андрогенних препарати, а про кілька інших, що не відносяться до допінгів.

Щоб в період тренування забезпечувався кращий приплив крові до м’язів, виробники харчових добавок для спортсменів рекомендують приймати амінокислоту аргінін. Але в цьому випадку проблему наповнення м’язів кров’ю краще, а вірніше сказати, надійніше, вирішувати за допомогою фармакологічних препаратів. Фахівці радять приймати пентоксифілін або актовегін.
Перший є дешевим, а другий — дієвим. Дозування препаратів можна дізнатися з їх опису на упаковці. Що стосується часу прийому — слід вводити ін’єкцію або пити таблетки за годину до початку тренування.

Які ще стероїди до і після тренування рекомендуються атлетам? Під час тренувального процесу дуже важливо забезпечити організм запасом енергії. Тут фахівці рекомендують рибоксин або АТФ-лонг.

Якщо ви вибираєте ін’єкційний препарат, вводити його слід перед початком тренінгу, а таблетки слід пити за 45-50 хвилин до початку заняття. Щоб отримати правильний настрій на тренування, використовуйте кофеїн. Запам’ятайте, що популярні енергетики кофеїну містять мало, а також вживання кофеїну в дозуванні 500-700 мг може надати «загальмовують» дію на організм. Також слід забезпечити придушення катаболізму. Допомогу можуть надати дексаметазон або інсулін.

Перший є потужним, приймати препарат слід за 1,5-2 години до початку тренування. Обидва препарати допомагають організму швидше відновлюватися і тренуватися далі. Фахівці відзначають, що препарати можна використовувати і разом. У разі якщо до тренування ін’єкцію інсуліну ви не робили, можна зробити її за 10-15 хвилин до закінчення тренувального процесу або відразу після завершення тренінгу.

Також інсулін гарантує, що амінокислоти і протеїн, прийняті в процесі або після тренування, підуть на будівництво м’язових тканин, а не перетворяться в запас енергії. Ось, швидше, і всі поширені рекомендації щодо застосування стероїдів до і після тренувань. Складного в фармакологічної терапії нічого немає, ну тільки хіба той факт, що доведеться робити багато ін’єкцій.

Але мета засоби виправдовує: препарати дозволять підвищити якість тренувань, допоможуть підвищити витривалість і сприятимуть швидкому відновленню організму.