Стероїди ефектСтероїди ефект

Про деякі негативні ефекти від прийому стероїдів

У наш час масове поширення стероїдів як в спортивній, так і в загальній медицині, дало можливість отримати певну статистику ряду побічних ефектів, відштовхуючись від їх впливу на організм. Примітно те, що коли лікар призначає стероїди, ефект від них буде повністю відбуватися від дотримання всіх зазначених дозувань і ретельного слідування курсом прийому. У спорті ситуація, найчастіше, слажівается по-іншому — чимало спортсменів, які беруть анаболіки, не замислюються про можливе нанесення шкоди власному здоров’ю.
Вони, в основному, спрямовують усі свої зусилля і думки на досягнення необхідних результатів, які, на їхню думку, за допомогою стероїдів обов’язково гарантовані. Особливо небезпечним є думка новачків «чим більше, тим краще», яке насправді не має під собою ні теоретичного, ні практичного обгрунтування. Варто знати, що ефект стероїди можуть надавати не тільки на ті органи, за якими спеціалізується тестостерон, але й на інші. Таким чином виходить, що за рахунок розширення фармакологічного спектру стероїдів вони — перетворюються на токсичні речовини.

Сьогодні не тільки в медицині, але також і в професійному бодібілдингу, склалася одна спільна думка — тривале використання анаболічних стероїдів у великих необгрунтованих дозах призводять до величезної кількості серйозних ускладнень, в деяких випадках, навіть патологічних, тобто — Незворотних. Використовуючи в своїх тренуваннях анаболічні стероїди потрібно знати про те, що один неправильний крок може призвести до безлічі негативних ефектів. Тобто, основним критерієм складності побічного ефекту, є розмір дозування.

Серед часто зустрічаються негативних наслідків від прийому стероїдів знаходяться прищі, порушення роботи печінки, затримка росту, випадання волосся, гінекомастія (необоротний ефект), агресивність, імпотенція, безпліддя. На тлі такого розмаїття побічних ефектів від стероїдів, часто спортсмени відмовляються від їх подальшого прийому. Але, при цьому, чимало з них готові на будь-які втрати (в плані здоров’я) для досягнення результату.

Таким людям варто усвідомити, що боротьбу з побічними негативними ефектами завжди необхідно починати на самих ранніх стадіях. Саме з цієї причини важливо заручитися підтримкою та консультаціями лікаря, який зможе вчасно визначити наявність проблеми. Крім цього, важливо також враховувати те факт, що різка відмова від стероїдів може також спровокувати виникнення побічних ефектів.

До них відносяться нудота, головний біль, підвищений кров’яний тиск, запаморочення, тахікардія, депресія і сильне бажання знову почати вживати стероїди.