Стероїди фотоСтероїди фото

Місце стероїдів в сучасному тренувальному процесі спортсменів

Застосування стероїдів почалося ще в далеких 40-х рр. після створення першого хімічного аналога тестостерону і пройшло істотні зміни. Перші стероїдні препарат, у порівнянні з нинішніми аналогами, виглядали просто дитячими вітамінами, але інтерес до даної теми продовжував неухильно зростати. Велика кількість сучасних спортсменів просто не представляють власні тренування без вживання таких препаратів, навіть незважаючи на заборону щодо їх розповсюдження та вживання.
Це відноситься до досвідченим бодібілдер, а ось новачків, особливо підлітків, підштовхує до вживання стероїдів фото відомих в спорті особистостей. Вся справа в тому, що сучасна молодь бажає досягти максимально швидких результатів і при цьому не докладати суттєвих зусиль. Але, перед початком прийому необхідно розібратися, що ж собою являють дані препарати і які наслідки може мати таке «харчування»? Анаболічні стероїди є похідними від тестостерону препаратами, отримані хімічним шляхом і впливають на анаболічні процеси в організмі. Якщо говорити про дію анаболіків на клітинному рівні, то даний процес досить складний.

Після попадання в кров, ці компоненти розносяться по всьому людському тілу і абсолютно всі клітини починають відповідним чином на них реагувати. Внаслідок таких реакцій і взаємодій, активуються процеси синтезу нових білкових молекул, що і призводить до зростання мускулатури. Однак подібні результати можливо досягти тільки при правильному використанні допінгу, чого достатньо часто не виконують новачки, а часом і спортсмени зі стажем. Варто відзначити, що в інтернеті є цілі співтовариства, на яких атлети не тільки пашать свої коментарі, але і викладають після прийому стероїдів фото власних досягнень. Особливо ефектними вважаються парні, де на одному зроблено зображення до, а на другому — після проходження циклу.

Якщо поговорити про можливі наслідки, то до таких варто віднести атрофію або дисфункція яєчок, гіпертрофію простати, агресивність, себорею, акне, облисіння, атеросклероз, дисфункцію печінки та ін. — Це тільки невелика перелік можливої ​​«побочки». Позитивним моментом вважається те, що при своєчасному реагуванні, всі захворювання піддаються лікуванню і мають оборотний характер. Для підтвердження всіх слів про можливі захворювання, викликаних прийомом стероїдів, фото всіх «наслідків» можна з легкістю також знайти в інтернеті. Виходячи з усього сказаного вище, можна підсумувати, що кожен сам приймає рішення з приводу вживання анаболічних стероїдів.

Але, спершу потрібно гарненько подумати, а чи варті результати в перспективі підірваного здоров’я?