Стероїди купити в аптеціСтероїди купити в аптеці

Де і як купити стероїди?

Стероїди або анаболіки є фармакологічними препаратами, що сприяють активізації процесів росту м’язів, формування рельєфу. Діють препарати за типом чоловічого статевого гормону тестостерону. Але тривале застосування стероїдів здатне придушити природні функції секреції даного гормону. Перед початком прийому анаболіків, багато спортсменів задаються питанням: де можна купити подібні препарати?

Перша відповідь миттєво приходить в голову — можна купити стероїди в аптеці. Варіант спочатку здається безпрограшним і дуже надійним. Але, поряд з думкою про придбання анаболіків, виникає ряд нюансів.
Перш за все, вам необхідно знайти аптеку, в якій проводиться реалізація справжніх стероїдів. Часом це виявляється складним завданням. Наприклад, таку аптеку ви змогли знайти, але знову нюанс: сильнодіючі препарати відпускаються строго за рецептом лікаря, власне одержання рецепта — наступний нюанс.

Безсумнівно, існують аптечні пункти, в яких фармацевти можуть продати стероїди без рецепта, але — знову проблема: з яких препаратів слід починати курс терапії? Ті, хто пробував купити стероїди в аптеці, знають, що асортимент подібних товарів не відрізняється різноманітністю. Крім енантата, метану, омнадрена і сустанона, ви більше не зустрінете нічого. Але в цьому переліку препаратів стероїдів, які б підходили для початкового застосування, на жаль, немає.

Від цих аптечних анаболіків новачки отримають більше шкоди, ніж користі. В аптечних пунктах препарати, які сприяють активному набору м’язової маси без негативних наслідків, сьогодні не продають. На початку 90-х на аптечних прилавках можна було зустріти популярний ретаболил, з якого курс терапії починали багато спортсменів. Даний стероїд є м’яким препаратом, який забезпечує стрімкий набір м’язової маси. Але виникає питання: а чи варто взагалі приймати спеціалізовані препарати для досягнення мети?

Якщо ви остаточно вирішили вдатися до допомоги стероїдів, є кілька рекомендацій. Оскільки ефективні стероїди купити в аптеці неможливо, є варіант зробити покупку в магазині спортивного харчування. Однак не факт, що і тут вам не продадуть підробку. Розумніше буде переговорити з тренером в спортивному залі, можливо, він зможе продати курс препаратів, необхідних саме вам.

Варіант грамотний, але товар може обійтися, як і у випадку покупки в магазині спортивного харчування, дуже дорого. Заощадити вам допоможе інтернет. Купівля стероїдів через інтернет магазин допоможе вам скоротити витрати. Більшість професійних тренерів та власників качалок, купують анаболіки саме так.

Проте істотним мінусом є ризик: гарантій в отриманні придбаного товару у вас немає. Якщо, все-таки, ви вирішили використовувати третій варіант покупки стероїдів — звертайтеся до сайтів, які вселяють довіру.