Стероїди легальноСтероїди легально

Чи можна придбати анаболічні стероїди легально?

Анаболічні стероїди відомі світу вже досить давно, з того часу, коли був вперше отриманий хімічним шляхом штучний тестостерон. З самого початку свого існування дані препарати застосовувалися виключно у лікувальних цілях для стимуляції власних анаболічних процесів в організмі. Проте всього через невеликий проміжок часу подібні якості стероїдів сподобалися професійним атлетам для досягнення кращих показників на змаганнях.

У той час стероїди легально продавалися і вживалися спортсменами. Сьогодні хімічна галузь надає бажаючим можливість вибрати з більше ста найменувань подібних препаратів. Всі вони виробляються на основі тестостерону або близьким за своїми якостями до нього препаратів.
У зв’язку з найширшим розповсюдженням і величезною кількістю побічних ефектів, які виникають при вживанні стероїдів, легально їх продавати заборонили у більшості світових країнах. Це ж стосується і Росії. Але спортсмени, та й самі виробники, намагаються обійти закон для просування якої покупки необхідного товару. З такою метою виробляються так звані легальні стероїди, які ще не входять до списків заборонених препаратів. Їх ще можуть називати дизайнерські.

Це — такі ж анаболічні стероїди, виробленими різними фірмами, які займаються виготовленням спортивного харчування. Головна мета подібного виробництва — всіляко обійти закон. Це відбувається, завдяки модифікації формул вже відомих і широко поширених препаратів, шляхом внесення деяких, часом зовсім незначних, змін.

Бувають ситуації, при яких подібні маніпуляції з формулою навіть негативно впливають на сам препарат, а кількість побічних явищ збільшується. Однак для фірми це не має значення, адже вона отримує нову формулу, що не входить в списки заборонених, і може спокійно постачати стероїди на ринок. Крім цього, легально стероїди можна придбати в аптеці, але тут існують свої тонкощі.

Для здійснення такої покупки необхідно надавати рецепт, адже подібні препарати входять в список сильнодіючих і тому знаходяться під суворим контролем. Варто також зазначити, що існують препарати, які реалізуються без рецепта, так як вважаються відносно нешкідливими. Вони не належать до допінгових, проте багато спортсмени вже встигли на собі випробувати їх дію.

Необхідно відзначити, що, незважаючи на нібито безпеку подібних препаратів, вони все ж є лікарськими, тому приймати бездумно не варто. Щоб убезпечити власне здоров’я потрібно порадитися з доктором і пройти повне обстеження ще до початку курсу.