Стероїди метанСтероїди метан

Можливі курси прийому стероїду метан

Повна назва стероїду метан звучить як метандростенол, який є найбільш популярним і поширеним стероідним анаболічним препаратом. Своєю знаменитістю він зобов’язаний тим, то сприяє ефективній стимуляції процесів синтезу протеїну в організмі, а також підвищенню азотистого балансу. Саме завдяки цим властивостям спостерігається стрімке зростання м’язової маси. Однак, при цьому, він володіє цілям рядом недоліків, які також варто враховувати. Найперше, на що обов’язково необхідно звернути увагу, це — метан токсичний для людської печінки.
А ще він у великій кількості затримує воду, що призводить до підвищення артеріального тиску і спостерігається порушення потенції. Якщо говорити про добовій дозі, то в медичній практиці вона становить не більше 30 мг / добу, а діє даний препарат досить короткий час (близько 4:00), з чим пов’язана рекомендація про поділ добової дози на три прийоми. Що стосується способу прийому, то найкраще його розсмоктувати, що сприятиме швидшому потраплянню в кров. Приймати стероїди метан не вирішується раніше 21 року, іншими словами, тільки після того, як закриється скелетна зона росту.

В іншому випадку, цей препарат зробить це самостійно набагато раніше (відразу після початку вживання). Якщо говорити про скептичних запевненнях, що більша частина набраної маси піде відразу після закінчення курсу, то подібний розвиток ситуації можливо тільки при недотриманні рекомендацій з відновлювального періоду. А також, якщо є його без певної схеми і в непомірному кількості. Найбільш безпечним, однак і найменш ефективним, вважається курс, який передбачає поступове збільшення кількості препарату, а в кінці — його зменшення до нуля. При цьому обов’язковою є застосування кломида небудь Нольвадекса для профілактики.

Найчастіше подібного курсу дотримуються новачки, яким спершу потрібно дізнатися реакцію власного організму на стероїди. Другий курс передбачає прийом метану 6 тижнів, а сам препарат доповнюється артишоком і Лів 52. Починаючи вже з 7 тижня треба невідкладно приступати до відновлення, яке складається з трибестана, екдистерона і DHEA. В цей час організм «зіллє» всю набрану за курс метану воду, проте м’язова маса залишиться. Варто також відзначити, що поєднувати прийом стероїдів метан необхідно з великою кількістю полівітамінами.

Що стосується марки та країни виробника, то це абсолютно не має значення, головне — якість вибраного комплексу та його дієвість.