Стероїди на масуСтероїди на масу

Різновиди існуючих стероїдів на масу

Якщо говорити про стероїди, то варто відразу зауважити, що шкода від їх прийому спостерігається в будь-якому випадку, проте кожен особисто для себе приймає рішення приймати чи ні. Що стосується стероїдів на масу, то серед усього розмаїття краще всього вибирати ті, які володіють найбільш високою андрогенної і анаболической активністю. Саме вони призначаються для максимально швидкого збільшення м’язів. Щодо форм випуску, то поділяють на ін’єкційні та оральні.

Для отримання максимально швидких результатів найчастіше рекомендують спільне використання одного орального і пари ін’єкційних препарату. До першої категорії стероїдів на масу відносяться: Напосім, данабол, метанабол. Напосім являє собою потужний препарат, що володіє високою андрогенної і анаболической активністю.
При його прийомі швидке збільшення маси проісходітблагодаря прискореному синтезу білка і амінокислотами, а також затримки магнію, фосфору, кальцію і води в м’язових тканинах. Що стосується приросту, то на одному курсі він може скласти до 8 кг. Приймати Напосім необхідно за 5:00 до самого тренування протягом близько двох місяців. Велику популярність в залізному спорті завоював данабол, до складу якого входить метандиенон. Пити цей препарат можна щодня близько двох місяців, за які спостерігається приріст в 5 — 10 кг.

Щодо курсу, то його можна пити як індивідуально, так і спільно з ін’єкціями (сустанон 250 або дека дураболин). М’язове збільшення з цим препаратом відбувається з одночасною затримкою рідини, проте її відсоток трохи нижче, ніж при інших стероїдах. Для нарощування більш якісної м’язової тканини рекомендується приймати спільно з данабол і провирон, який здатний стримувати ароматизацію перше, а також не дасть великій кількості води накопичитися в клітинах. До таблеткового формам стероїдів на масу ще відносять метанабол, який здатний за короткі терміни збільшити мускулатуру.

Він просто ідеально поєднується з усіма відомими ін’єкційними препаратами. Його п’ють два місяці, за які маса збільшується до 8 кг. Найбільш поширені ін’єкційні стероїди на масу — нандролон деканоат, сустанон 250, тестостерон енантат. Такі форми препаратів найефективніші і дієві, а курс їх прийому, в середньому, становить близько півтора місяця. При виборі певного стероїду необхідно враховувати вік спортсмена, його фізичні показники, а також сприйнятливість до певний ліків.

А для розкриття всіх можливостей будь-якого препарату необхідно також правильно його поєднувати з іншими ін’єкційними або оральними стероїдами.