Стероїди онлайнСтероїди онлайн

Правильне харчування для культуристів

Основою харчування для будь-якого бодибилдера є їжа, багата вуглеводами і білками. Вуглеводи являють собою енергетичне джерело, а білки здатні забезпечувати ріст м’язів. Головною проблемою, з якою стикається більшість спортсменів, є несвоєчасне надходження цих мікроелементів в організм. Процес задіяння білків і вуглеводів в організмі являє собою наступну схему.

Після того, як вуглеводи потрапляють всередину організму, вони перетворюються в глікоген, який в основному відлагоджується в печінці, а у деяких спортсменів — навіть у м’язах. Під час тренувань різко зростає необхідність підзарядитися енергією. Тут починає працювати відкладений глікоген. В кінці тренування відбувається повне вичерпання запасів глікогену.
Тепер на сцену виходять білки, які заповнюють недолік енергії. Але, в таких випадках, відбувається зменшення м’язової маси. Уникнути цього можна, приймаючи після тренувань свіжі фрукти і соки, напої з глюкози і стероїди онлайн. Для будь-якого бодибилдера головним є завдання забезпечити свій організм своєчасним надходженням вуглеводів.

Швидко поглинути необхідну їх кількість тіло може тільки протягом півгодини після спортивних занять. Після цього, так зване «вуглеводне вікно» — закривається. Далі глікоген накопичується вже не такими швидкими темпами, що в підсумку може призвести до недостатньої компенсації енергетичних витрат. «Білкове вікно» діє на порядок довше і триває 1-2 години. Тому в цей проміжок часу після тренувань слід приймати білкову суміш, яка може практично миттєво вступити у фазу анаболізму.

Варто відзначити, що використовуваний в таких випадках протеїн повинен бути легко засвоюваним. Таким, наприклад, є протеїновий напій. А ось м’ясо не зможе швидко і повною мірою випустити всі необхідні для організму білки.

Сніданки для культуристів так само відіграють важливу роль. Живити організм корисними речовинами після сну потрібно вчасно. Так як в цей час усередині м’язів відбуваються сильні катаболические процеси, через що падає м’язова маса. Велику роль у синтезі білків грає інсулін. Він посилює проникність клітин для амінокислот.

Таким чином, анабіотичних процеси в організмі проходять набагато швидше. Цьому так само можуть допомогти стероїди онлайн. Що б провокувати виділення інсуліну, потрібно приймати їжу під час тренувань.