Стероїди сушкаСтероїди сушка

Найкращі стероїди для сушіння

Для того, щоб максимально ефективно і безпечно здійснити сушку, стероїди вибрати необхідно особливо правильно, а також розібратися з тим, що даний процес з себе представляє. Сушка — позбавлення від підшкірного жиру для поліпшення рельєфності м’язів. Досягти подібного ефекту можливо тільки комплексним підходом, використовуючи наполегливі постійні тренування, сувору безвуглеводну дієту і деякі стероїдні препарати в правильному поєднанні.
Щодо часових рамок, які необхідні для досягнення оптимального бажаного результату, то це безпосередньо залежить від фізичної форми. А найголовніше в процесі — не поспішати. Це пов’язано з тим, що потрібно втрата жиру, а не якісної м’язової тканини і рельєфності тіла. Що стосується стероїдів, сушка без них неповноцінна і належного результату принести не здатна. Однак, при складанні подібного курсу -потрібно враховувати абсолютно всі особливості індивідуального організму кожного спортсмена.

До таких належать: можлива реакція на препарат і його складові, вага атлета, стаж тренувань і приймання стероїдів, складові частини основного курсу та ін. Існують також досить універсальні поради, які можуть підійти всім. Найбільш оптимальним варіантом стероїдів для сушіння тіла є низкоандрогенний високоанаболіческіе препарати, серед яких особливою популярністю користується станазол в поєднанні з оксандролоном небудь прімоболаном. Ще одним важливим моментом вважається те, що при використанні великої кількості тестостерону (понад 1000 мг / тиждень) для набору маси, його ж потрібно включати в курс і при сушінні.

Але, застосовувати можна тільки тестостерон короткої дії (наприклад, пропіонат). Якщо атлет вже достатньо досвідчений, то не зайвим буде спільне використання станазола і тренбола, що дасть відмінні результати, починаючи з перших тижнів прийому. Тут представлені лише кілька загальних рекомендацій, здатних налаштувати важкоатлета на правильна побудова всього процесу сушіння, стероїди в якому грають досить істотну роль.

Проте всі фахівці одноголосно рекомендують перед початком курсу проконсультуватися з кваліфікованим тренером і фахівцем зі спортивної фармакології. Тільки це допоможе говорити про максимальний захист самого спортсмена і про виключення виникнення можливих побічних явищ.