Стероїди в аптеціСтероїди в аптеці

Про особливості придбання стероїдів та інших препаратів для бодібілдингу

Чимало спортсменів, які прийняли рішення почати використовувати стероїди у своїх тренуваннях задаються найголовнішим питанням: де їх можна купити. І в голову найперший відповідь приходить наступний: можна купити стероїди в аптеці. Саме цей варіант може здаватися єдино вірним і безпрограшним. Однак така думка є оманою, оскільки зробити це можна тільки за наявності спеціального рецепту від лікаря. При цьому варто розуміти, що ціни на такі препарати будуть досить високими, а асортимент їх в аптеці зазвичай невеликий.
Позитивним моментом покупки стероїдів в аптеці є їх безсумнівно високу якість з правильним терміном придатності і умовами зберігання. Тому якщо ви є спортсменом, тоді це реальний шанс убезпечити себе від неприємних наслідків. Але навіть якщо ви знайдете таку аптеку, в якій вам погодяться продати стероїди без рецепта, можна зіткнутися з наступною проблемою: який саме препарат необхідний новачкові? Справа в тому, що що в аптеках стероїди представлені найчастіше таким препаратами як Омнадрен, Пропионат, Сустанон, Енантат і Метан.

А якраз ці препарати абсолютно не підходять новачкові, оскільки є сильнодіючими препаратами і можуть бути небезпечними для здоров’я. Тому варто гарненько подумати, а чи варто взагалі приймати такі препарати, які можуть нести в собі багато небезпеки для здоров’я. Крім того, купити стероїди в аптеці виходить не так легко, як може здаватися на перший погляд.

Що стосується тих атлетів, які воліють натуральний тренінг (без стероїдів), то варто відзначити, що вони також користуються деякими спеціалізованими препаратами. Крім інших, це протеїн, казеїн, гейнери, аміноксилот, вітамінно-мінеральні комплекси. Крім того є відносно невеликий список аптечних засобів, які відпускаються без рецепта і дозволені до використання в культуризмі. Наприклад, аспаркам, до складу якого входить калій і магній в тій формі, яка дозволяє йому засвоюватися організмом безболісно. Ці речовини дозволяють ефективно налаштувати процес метаболізму.

Найчастіше це препарат застосовують бодібілдери, які хочуть швидко скинути зайву вагу. Однак відразу слід сказати, що хоча купуючи препарати в аптеці можна бути впевненим у їхній якості, все ж варто обов’язково перед прийомом проконсультуватися з лікарем. А оскільки у кожного з засобів є побічні ефекти, спортсменам варто з обережністю до них ставитися і обов’язково ретельно слідувати інструкції.