Стероїди в домашніх умовахСтероїди в домашніх умовах

Набираємо м’язову масу без стероїдів в домашніх умовах

Якісно наростити м’язову масу, як виявилося, можна за допомогою харчування і спеціальних вправ, при цьому, не використовуючи ніяких анаболіків. Щоб збільшити масу м’язів, атлетові необхідно збалансоване харчування. Їсти потрібно кожні 3:00 і досить багато. У період заняття культуризмом організму потрібно багато протеїну, який для м’язів є будівельним матеріалом. До групи протеїнових продуктів відносяться: • риба; • молочні продукти; • мясні продукти; • яйця і т.д.

Щоб набрати масу м’язів без стероїдів в домашніх умовах підходять риба і м’ясо. Дані продукти є прекрасним джерелом тваринного білка, який найкраще засвоюється організмом. Лідером за вмістом білка є куряче м’ясо.
Крім білків в рибі містяться корисні жири та мікроелементи. В якості обробки для даних продуктів рекомендується варіння або приготування на пару. Додатковим джерелом рослинного протеїну можуть бути сири, крупи, молочні продукти, горіхи, яйця.

Добова норма білка становить два грами на кілограм ваги атлета. Перевищувати цю цифру не рекомендується, оскільки можуть з’явитися проблеми з печінкою. Прискоренню зростання маси м’язів сприяє вживання в їжу корисних жирів.

До джерел даних речовин відносяться масло, сметана і сир. Раціон атлета повинен бути збалансованим і різноманітним. Джерелами клітковини для атлета є овочі і фрукти, які сприяють перетравленню важкої їжі. Можна, в якості додаткової підтримки організму, приймати вітамінно-мінеральні комплекси.

Щоб якісно без стероїдів в домашніх умовах наростити м’язи, слід пам’ятати, що в організм має надходити калорій набагато більше, ніж витрачається. Для початківців атлетів рекомендується проводити тренування через день, поступово зводячи їх до щоденних занять. По тривалості тренування повинна триває не менше однієї години. Займатися потрібно інтенсивно за 4-5 годин до сну. Приймати їжу можна за 1,5 години до початку тренування.

Основне в питанні тренувань — грамотне складання спортивної програми. Нарощувати зусилля потрібно поступово. У перший час рекомендується скористатися допомогою професійного тренера.

Запам’ятайте, що навантаження повинна бути такою, щоб викликати легку м’язовий біль. Вправи повинні бути такої сили, щоб за один підхід неможливо було виконати більше 6 повторень. Це правило дозволить вам підібрати робочу вагу.

Щоб без стероїдів в домашніх умовах успішно наростити м’язову масу, необхідно тренуватися регулярно. Вправи потрібно закінчувати розтяжкою, яка дозволить підвищити еластичність м’язів і сухожиль. Після навантажень необхідно забезпечити організм порцією білків і вуглеводів, а також важливо забезпечити йому повноцінний відпочинок і відновлення.