Стероїди відеоСтероїди відео

Що потрібно знати новачкам про стероїди?

Андрогени — це загальна назва чоловічих статевих гормонів. Анаболіків-андрогенні стероїди — це спеціальні синтетичні сполуки, по своїй дії схожі з природним чоловічим гормоном — тестостероном. Розробки «чистого» анаболика, який не містить домішок або яскраво виражених андрогенних побічних ефектів, вимагали величезних зусиль. Молекула стероїдів протягом довгого часу модифікувалася.

Препарати отримали зміни, що спричинили зниження анаболической активності та підвищення андрогенної. Цей факт сьогодні пояснює основні відмінності в ефективності, побічні явища та дії існуючих стероїдів. Сьогодні початківцям спортсменам в мережі доступні матеріали, в тому числі відео про стероїди, їхньому розвитку, модифікаціях та ефективності.
Перші подібні препарати в торгівлю надійшли офіційно в 50-і роки. Протягом багатьох десятиліть препарати удосконалювалися, підвищувалася їхня якість і ефективність. Не секрет, що в тісному зв’язку зі стероїдами знаходиться бодібілдинг, з появою якого популярність анаболічних препаратів стрімко виросла.

Багато атлетів і зараз не відмовляють собі у вживанні стероїдів. Анаболіки впливають, перш за все, на процеси росту м’язової маси, що важливо для культуристів. Багато професійні тренери дають інтерв’ю про застосування препаратів в спортивному світі.

Відео про стероїди говорить, про те, що і сьогодні популярність їх залишається на високому рівні. Проте не потрібно думати, що анаболіки — це «чарівні» препарати. Ефективність стероїдів залежить від багатьох факторів: • генетична схильність атлета; • загальний стан організму; • система харчування; • грамотно продумана програма тренувань. Стероїди бувають двох видів: призначені для перорального застосування та ін’єкційні препарати.

Описати точний принцип дії анаболіків, включаючи біохімічні процеси, що відбуваються в організмі атлета, практично неможливо. Незалежно від способу застосування, анаболіки потрапляють в кров’яний потік в організмі. Кожна стероїдна молекула несе інформацію, яку потрібно передати певним клітинам. Після цього в організмі відбуваються фізіологічні процеси, які неможливо описати точно.

Ясно одне: анаболіки стимулюють процеси росту м’язових волокон, сприяють підвищенню витривалості і сили, а також допомагають створити об’єм і рельєф. Перш ніж приступити до прийому препаратів, новачкам рекомендується переглянути відео про стероїди, де професійні тренери та культуристи дають певні поради щодо проходження курсу терапії. Слід пам’ятати, що ефективність і безпеку стероїдів безпосередньо пов’язана з правильністю їх застосування.

Передозування і перевищення тривалості курсу провокують виникнення ряду побічних явищ: • ураження нирок, печінки; • порушення діяльності нервової системи; • зниження статевої функції у чоловіків; • блокування процесів секреції гормонів.