Стероїди відгукиСтероїди відгуки

Ефективність застосування анаболічних стероїдів, відгуки бувалих

Про застосування стероїдів відгуків на різноманітних форумах і в інтернет-спільнотах величезна безліч. Так, люди, які приймають певні препарати і проходять курси, діляться своїми відчуттями і досягнутими результатами. Крім цього, на таких інтернет-ресурсах обговорюється виникнення побічних ефектів, а також способи їх подолання і, навіть, запобігання. Що стосується останнього пункту, то вельми часто у відгуках про стероїди досвідчені спортсмени дають такі рекомендації: • Не варто перевищувати встановлені дози. • Не можна самостійно комбінувати різні препарати, якщо це не передбачено курсом. • Заборонено продовжувати тривалість циклу. • Особам, які не досягли 21-річного віку, приймати анаболічні стероїди не рекомендується взагалі, адже вони сприяють зупинки росту. • У будь-який курс потрібно включити РСТ, що дозволить запобігти виникненню «побочки» або знизити її інтенсивність.
Як стверджують самі спортсмени, дотримання подібних рекомендацій здатне понизити частоту і інтенсивність виникнення побічних ефектів нижче одного відсотка, а ще зберегти максимальну кількість досягнутих результатів та обсяги набраної м’язової маси. Якщо говорити про обговорення побічних ефектів, то даного питання у відгуках про стероїди спортсмени належного увагу не приділяють. Найчастіше про це запитують новачки в залізному спорті, які тільки збираються «похімічити». А ось що стосується бувалих професіоналів, то вони найчастіше обговорюють саме досягнуті результати, або ж відсутність таких після проходження певного курсу. Часті питання на форумах є пошук будь достовірної інформації про те, що взагалі собою являють анаболічні стероїди та де їх можна придбати, при цьому особлива увага загострюється на ціні препаратів і тільки в рідкісних випадках йдеться про якість.

Саме це і відрізняє новачків від професіоналів, адже останні першочергово дбають саме про якість тієї хімії, яку збираються вживати. Великий обсяг інформаційного поля присвячений розповідям про те, як саме вплинув пройдений курс на певного спортсмена, які були позитивні і негативні моменти, а також самопочуття спортсмена під час його проходження. Є ще поради з побудови тренінгу на певному курсі і правилам виходу після нього, адже тренувальний процес, безпосередньо після циклу, істотно відрізняється від того, що мав місце раніше.