Стероїди з чого початиСтероїди з чого почати

З чого краще всього починати приймати стероїди?

Прийом стероїдів, з чого почати? Над цим питанням замислювався кожен спортсмен, у якого з’явилося бажання перейти на хімію, адже всі колись були новачками в подібній справі. Крім цього, деякі підлітки вважають анаболічні стероїди якоїсь чарівною паличкою, здатної без істотних зусиль перетворити їх на прекрасних накачаних атлетів. Проте це абсолютно не так, адже крім краси існує цілий букет наслідків від вживання подібних препаратів. Про шкоду стероїдів знають багато, однак ніхто не збирається відмовляти від їх застосування, адже це особиста справа кожної людини.
Головне питання, яке тут буде піднято: вживання стероїдів — з чого почати? Найчастіше помилки роблять саме новачки, адже вони абсолютно не володіють необхідними знаннями, які б допомогли побудувати правильний і найбільш безпечний курс вживання анаболічних стероїдів. Як же діяти? Для початку необхідно зібрати максимальну кількість інформації, що міститься в різноманітних джерелах: анотаціях до препарату, форумах, блогах, радах «бувалих». Що стосується останніх трьох пунктів, то вони найчастіше суб’єктивні, адже люди діляться власним досвідом, а організм у всіх різний.

Ще потрібно звернути увагу, що поради досвідчених спортсменів можуть просто нашкодити атлетам, які до цього і зовсім не приймали стероїдів. Найкраще, для складання курсу, новачкові звернутися за допомогою до професіонала з області спортивної фармакології, проте знайти його досить проблематично, та й послуги коштуватимуть не дешево. Але, виділити деякі правила, які важливо дотримуватися тим, хто тільки ступає на подібну стезю, можна: 1. Не можна використовувати андрогенні препарати. 2. Спершу потрібно провести пробний шеститижневий курс з одним препаратом, вживаючи його в мінімальних дозах.

Це допоможе простежити реакцію організму на гормональний допінг і при необхідності скорегувати й правильно побудувати наступні курси. 3. Для початку, краще всього використовувати Нандролон Деканоат, який практично не має шкідливих наслідків, а вживати його тільки в мінімальних дозах. 4. Щоб досягти найбільш успішного результату, дозування названого препарату повинна бути 200 мг на одну ін’єкцію, яку необхідно повторювати щотижня протягом 6 тижнів.

У питанні з чого почати стероїди приймати — коротко розібралися, однак при це мені варто забувати, що одна тільки хімія нічого не принесе. Тільки комплексний підхід з постійними правильними тренуваннями і збалансованим харчуванням — здатне допомогти в досягненні результатів, а хімія — просто додатковий засіб, без якого можна цілком обійтися.