Стероїди зроблять з вас …Стероїди зроблять з вас ...
Стероїди і жорстокі метаморфози в організмі спортсмена
Нав’язаний образ крутого чоловіка з необхватнимі біцепсами не дає спокійно існувати багатьом чоловікам. Для того, щоб привести своє тіло в ідеальний стан, мало баласти спеціальну протеїнову дієту, необхідно регулярно відвідувати спортзал і «гратися з залізом», А ось це зайнятий чоловік собі дозволити може далеко не завжди. Поряд з протеїнами, в раціон таких мріють про тіло Аполлона чоловіків поступово входять спеціальні харчові добавки.

Що і приховувати, добавки… з добавками стероїдів. Медики по всьому світу гучно заявляють про величезну шкоду, який стероїди приносять людині і його організму. Проте їх крики щось, мабуть, заглушає, тому що попит на стероїди з роками нітрохи не зменшився.
Чим так приваблюють стероїди?
Вони потрясно прискорюють ріст м’язової маси, підвищують поглощаемость кисню і протеїнів.
У 30-х роках минулого століття стероїди, отримавши розголос їх розробки, в один момент стали хітом серед чоловічого населення. Потім сильна половина людства дізналася про те, що ці ж гормони гублять організм. Тут же набув чинності допінг-контроль, спортсменам заборонили прокачування стероїдами, а самі препарати стали напівлегальними.

Взагалі-то, використовуючи стероїди в строго дозованих кількостях, можна домогтися гарних результатів у лікуванні м’язової атрофії, анемії та ін. Захворювань, а ось вживання їх з метою стати «суперменом за парочку тижнів» — Це загрожує для чоловіка повністю протилежними досягненнями. Ви ризикуєте стати ганчіркою, причому, як бачите, лапки в цьому слові опущені… Атлети, напихати себе стероїдами в 80-і роки, сьогодні являють собою наймогутніші істоти, у яких один за іншим відмовляють внутрішні органи. Майкл Харріс, відома людина в світі бодібілдингу, відкрито визнав, що погубив себе саме анаболіками.

Його печінку невиліковно пошкоджена, а на нирках і легенях з’явилися рубці.

..ще зі SportMashina.com: Бодібілдінг і анаболічні стероїди
Aнаболіческіе стероїди
Тестостерон

Але найстрашніше, що могло тільки трапитися з чоловіком, це його жорстока метаморфоза – в якийсь момент Майкл зрозумів, що поступово перетворюється на жінку! У атлета почали в розмірі зменшуватися яєчка, процес супроводжувався імпотенцією. Далі він відчув дискомфорт у грудній області.

Від чого? Його молочні залози почали рости, рівень пролактину, лактаційний гормон, піднявся до таке рівня, при якому Майкл став «давати молоко». Спортсмен став годує матір’ю – молочні залози почали вироблення молока. А що далі?

Далі довгі роки лікування і реабілітації, що закінчилися досить плачевно. Гормональними препаратами він в якійсь мірі привів в норму функціональну діяльність яєчок, його молочні залози скоротилися, але відтепер успішний в минулому атлет залежить від купи ліків, не прийнявши які, він ризикує, причому ризикує по-крупному.