Стюарт МакРоберт (Stuart Macrobert)Стюарт МакРоберт (Stuart Macrobert)

Стюарт МакРоберт — бодібілдер натурал

Стюарт МакРоберт (Stuart Macrobert) — знаменитий письменник багатьох твір про силових тренуваннях, основоположник світового журналу Hardgainer Стюарт МакРоберт був народжений в Англії в місті Ліверпуль в 1958 році. У свої п’ятнадцять років Стюарт МакРоберт паралельно з тим, що навчається в коледжі відвідує силові тренування і починає писати статті про силових тренуваннях. Спочатку в 1981 році рукопис Стюарта Макроберта опинилася в тиражі. У цьому ж році в липні місяці його коротенька стаття опублікована в журналі Iron Man.

Через деякий час Стюарт переїхав на Кіпр, щоб жити і працювати. Там він став викладати в школі уроки англійської мови. У 1989 році відбулася важлива подія в його житті. Стюарт Мак Роберт створив видавництво і опублікував журнал «Hardgainer». Журнал «Hardgainer» існував 15 років.
Останній раз журнал публікувався в 2004 році в липні місяці. Але після цього його творче життя не припинила існувати. Стюарт МакРоберт займається своєю web-проектом і пише книги. Також він готує статті для журналів з фітнесу та бодібілдингу. Стюарту Макроберта належать наступні книги: Build Muscle, Lose Fat, Look Great (2006), Beyond Brawn (1998), Brawn (1991), Further Brawn (2001), The Insiders Tell — All Handbook On Weight — Training Technique (1996).

В даний момент Стюарт МакРоберт живе з дружиною і 2ма дітьми на Кіпрі в містечку Нікосія і присвячує себе філософії. У статтях про силові тренуваннях Стюарт МакРоберт зосередив увагу на тому, що саме необхідно для людей, які не мають навичок і здібностей бути атлетами. Можна сказати, що його статті написані для людей, які віддалені від досягнення хороших результатів у спорті. Письменник Стюарт МакРоберт розумів, що багато навчальні посібники, які публікуються в газетах і журналах не є особливо придатними для звичайних людей, які хочуть досягти якихось результатів, не маючи при цьому ніяких спадкових генів. У статтях про силові тренуваннях Стюарт МакРоберт завжди виділяє моменти, які можуть бути причинами травм.

Також в його посібниках докладно написано про правильне виконання вправ і про найбільш часто зустрічаються помилках. Стюарт МакРоберт виділяє те, що займаючись спочатку слід виконувати вправи вантажем масу якого можна легко подужати. Масу вантажу бажано збільшувати потроху, щоб не отримати які-небудь серйозні травми.

Перед тренуваннями, підкреслює Стюарт МакРоберт, слід виконувати легку розминку, повторюючи всі вправи по кілька разів, щоб уникнути неприємних наслідків і травм.

Стюарт МакРоберт фото

Фото Стюарта Макроберта представлені, для наочної оцінки досягнень цієї людини, яка все своє свідоме життя присвятив бодібілдингу!