СтретчингСтретчинг

Стретчинг — молодість у ваших руках

Стретчинг – це англійське слово (stretching), в перекладі на російську мову означає розтягування. Виконуючи вправи стретчинга, ви розтягує окремі м’язи або групи м’язів в продовженні деякого часу (зазвичай близько півхвилини).

При заняттях чергуються повільні витягування частин тіла, нерухоме перебування в заданій позі і подальше розслаблення. У силу цього, стретчинг хороший як в якості розминки, так як розігріває м’язи, так і в якості затримки, оскільки допомагає зменшити частоту пульсу і заспокоїтися в кінці тренування.
Вправи стретчинга виконуються плавно, при глибокому, уповільненому диханні. Вони благотворно впливають на суглоби, збільшуючи їх гнучкість і рухливість, тому це найкращий спосіб підвищити гнучкість всього тіла. Крім всього вищесказаного, стретчинг підвищує еластичність м’язів, покращує постачання киснем мозку та інших органів. Оскільки він не викликає почастішання пульсу, стретчинг незамінний для розслаблення після важкої, напруженої роботи, як розумової, так і фізичної.

При грамотному дозуванні навантаження може бути використаний при заняттях з дітьми і навіть з літніми людьми.

Виконуючи вправи стретчинга, важливо пам’ятати, що розтягувати м’язи слід дуже обережно. Це той випадок, коли краще дати менше навантаження, ніж перестаратися. Стретчинг

Розтяжка повинна викликати почуття легкого напруги, невеликого болю. При надмірному розтягуванні можливо, що м’яз « зведе» тобто вона різко і сильно скоротиться замість того щоб розтягнутися і розслабитися.

У стані розтягування важливо кожного разу затримуватися 20 сек., Або трохи довше, до зникнення почуття дискомфорту. Якщо відчуваєте дискомфорт, значить ви перестаралися і навантаження слід зменшити.

Приділяйте більше уваги диханню. Кожна вправа починається з вдиху, далі дихайте рівно, повільно, використовуючи весь об’єм легенів. Ваше увага повинна бути спрямована на розтягують м’язи, щоб правильно оцінювати задану навантаження і своєчасно зменшити або збільшити її, змінюючи нахил тіла, силу розтягування або кут виконання вправи.

Стретчинг – це шлях до молодості, адже наша молодість це молодість і гнучкість наших суглобів.