СтріпластікаСтріпластіка

Стріпластіка — свобода самовираження

На сьогоднішній день у світі можна нарахувати величезна кількість різних напрямків танцю: це і завжди модна класика, і ультрасучасні види танців. Заняття танцями — це в будь-якому випадку корисно для здоров’я і, звичайно ж, модно. Стріпластіка являє собою один із сучасних напрямків, що користується великою популярністю серед молоді. Вона дає свободу для самовираження і для реалізації своєї індивідуальності.
Стрип-пластика є видом аеробіки та імітує еротичний танець, наповнений незвичайною чуттєвістю і пластикою. Цей стиль танцю неможливо уявити без розкріпачення і пристрасті. Дане видовище, безсумнівно, зачаровує глядачів, особливо чоловічу аудиторію. Слід зазначити, що цей напрямок танцювального мистецтва деякі плутають зі стриптизом, проте ця думка в корені невірно. Стриптиз є мистецтвом роздягання і являє собою один з напрямків стрип-пластики.

Стрип-пластика не передбачає оголення. Відмінними рисами даного танцю є сексуальність, пластичність і м’якість. Її особлива хореографія вчить жінку бути більш жіночною.

У стріпластіке проявляється флірт, натяк, однак танець ніколи не перетинає межі пристойності. Цей танець вчить перевтілюватися в різні образи, імпровізувати, приміряти нові ролі, які недоступні в повсякденному житті. Походження цього напрямку танців йде корінням в змішання різних танцювальних рухів і стилів.

Стріпластіка містить елементи класичного балету, джаз-модерну, латиноамериканського і східного танців, а також сучасну хореографію. Рухи танцю виглядають еротично, але не мають на увазі вульгарності. Секрет полягає в тому, щоб зваблювати, але при цьому залишатися цнотливою і найголовніше — одягненою.