СустанонСустанон

Сустанон. Бережіться підробки!

Цей стероїд дуже популярний і високо цінується серед бодібілдерів. Він має ряд переваг, основним серед яких є сінергістичним ефект. Саме тому сустанон надає кращу дію, ніж пропіонат, ципионат і тестостероненантат. Препарат діє так само, як і інший вид тестостерону. Основним результатом застосування препарату є значне збільшення м’язової маси (6 кг на місяць).
Він значно посилює апетит спортсмена, має антикатаболічну дію і підвищує лібідо. Також препарат підсилює процес кровообігу шляхом підвищення кількості еритроцитів, за рахунок чого поліпшується процес транспортування кисню до м’язів і збільшується витривалість спортсмена. До складу сустанона входить чотири форми тестостерону, кожна з яких має різну швидкість всмоктування. Ця особливість дозволяє постійно підтримувати високий рівень анаболічних гормонів протягом місяця. Деякі вважають, що це комбінований курс в одному препараті, але це помилкова думка, оскільки всі чотири компоненти синтезуються організмом тільки в тестостерон.

Препарат містить відразу кілька компонентів, тому його вартість трохи вище вартості окремих ефірів тестостерону. Властивості окремих ефірів нічим не відрізняються, тому вартість препарату зовсім не виправдана. Купити сустанон досить легко, оскільки він широко поширений на чорному ринку. Але варто звернути увагу на те, що кількість підробок значно перевищує кількість оригінальних препаратів. Не варто купувати ампули без паперової етикетки — це точно підробка.

Оригінальна версія препарату випускається фірмою «Органон» і завжди має паперову етикетку. На чорному ринку дуже поширена російська препарат Сустанон 250, вироблений в Калькут тією ж фірмою «Органон». Препарат продається в пластмасовій коробці, на зворотному боці якої написано назва препарату, ім’я виробника і список хімічних речовин. Зазвичай це текст блакитного кольору, який розміщений на білому папері або на сріблястій фользі.

Усередині коробки знаходиться п’ять окремо упакованих ампул. За недавніми джерелами, на чорному ринку оригінальний сустанон 250 коштує 12 — 18 доларів за одну ампулу.