Тала водаТала вода

Користь талої води

Користь талої води для спортсменів і бодібілдерів

Сама по собі тала вода не є ліками. Але вона сприяє саморегуляції організму, поліпшенню обміну речовин і життєдіяльності кожної клітини. Заряд енергії

Бодібілдери, постійно насичують організм талою водою до, під час і після тренувань, стверджують, що «звичайна вода, яку ми споживаємо, не може відразу проникнути в клітини нашого організму, тому її молекули перевищують розмір отворів клітин, через які вода і проникає в них. Тому, щоб засвоїти звичайну воду, організму спочатку доводиться її трохи переробити, відфільтрувати і зробити аналогічної тій, що тече всередині нас. Найчистіша і корисна вода, яка за хімічним складом не відрізняється від тієї, яка тече всередині нас — це тала вода. Тому, талу воду наш організм приймає як рідну, тобто відразу без всякої переробки.
Така вода моментально насичує клітини і набагато швидше зраджує людині сил і енергії. Приміром, жителі гірської місцевості п’ють талу воду і, не для кого не секрет, вони живуть довше звичайних людей. Тала вода схожа за молекулярною структурою на рідину, що міститься в клітинах організму. А значить, біологічно активна і легко засвоюється. У ній є заряд енергії, бадьорості, легкості, яких так не вистачає в зимовий час ». (На думку учасників форуму sportmashina.com/forum) Якщо ви будете щодня випивати 1-2 склянки такої води, то значно поліпшите самопочуття.

Нормалізується діяльність серця, судин головного і спинного мозку. Покращаться склад крові і робота м’язів. Тала вода особливо корисна в розвантажувальні дні або при лікуванні голодом.

Вона сприяє швидкому виведенню токсинів. Заморожування як оптимальний спосіб очищення

Вода набуває унікальні властивості в результаті заморожування. Від холоду її структура змінюється, і ще досить тривалий час після відтавання вода її «пам’ятає». Варто відзначити, що приготування талої води в домашніх умовах з використанням водопровідної або ж джерельної води абсолютно невиправдано. З чим це пов’язано? У першу чергу, з екологічною ситуацією у світі.

На даний момент неможливо знайти такий куточок на планеті, де можна було б отримати найчистішу воду, придатну для вживання без будь-якої додаткової очистки. Другий момент: будь-яка людина, активно підтримує свою фізичну форму, розуміє, що в домашніх умовах неможливо добитися таких же ідеальних чистоти і структури води, яких домагаються в промислових умовах, використовуючи унікальні технології. Найбільше наближеною до ідеалу по чистоті й структурі переважна більшість спортсменів вважають «Воду Талу Справжню».

Тала вода відео

Відео допоможе вам розібратися в перевагах талої води. Особливу увагу приділено властивостям талої води і користь її споживання.