ТестостеронТестостерон
Як підвищити тестостерон?
Підвищуємо тестостерон
Все, що є в організмі чоловічого, диктується гормоном під назвою тестостерон. Саме їм визначаються статеві ознаки, темперамент, фізичний потенціал.

При підвищенні рівня гормону в організмі прискорюється ріст волосся на тілі, швидше набирається м’язова маса, голос стає басистом, збільшується енергійність. Тому в медицині штучний тестостерон широко використовується для прискорення набору м’язової маси і продовження періоду статевого дозрівання юнаків.
При підвищенні рівня тестостерону в організмі — природним способом або введенням синтетичного тестостерону синтез білка в м’язових тканинах прискорюється. Гормон впливає таким чином, що певні рецептори впливають на ядра клітин м’язів. У разі застосування штучних стероїдів, після закінчення курсу процеси в організмі нормалізуються, причому силові показники знижуються, м’язова маса тіла — зменшується.
Щоб під час проходження курсу стероїдів ефект був максимальним, спортсменам потрібно доповнювати харчовий раціон великою кількістю протеїнів, амінокислот, гейнеров.
Спортсменам, які зробили свій вибір на користь штучних препаратів (анаболічних стероїдів), слід враховувати негативний вплив їх застосування на різні системи та органи: зокрема, залози, нирки, печінка і т.д. Особливо небезпечним є вживання таких препаратів в юному віці: молоді спортсмени можуть зупинити знаходяться в кістках зони росту, і. як наслідок, припинитися ріст тіла.

Тому в більшості випадків краще звернути погляд на безпечні, нехай і не такі швидкі, способи підняття рівня тестостерону в організмі і прискорення набору м’язової маси.
Найбільш безпечні методи підвищення рівня тестостерону — природні. У цю категорію входить і вживання трибестана, Тонгкат (у складі якого теж є трібестан), екдистена.

Це препарати, що виготовляються з рослинних природних компонентів, вони в корені за своїм впливом на організм відрізняються від анаболічних штучних стероїдів.

..ще зі SportMashina.com: Бодібілдінг і стероїди
Амінокислоти
Гейнери

рівень тестостерону і його нормаТоді як штучний тестостерон має властивість пригнічувати вироблення організмом власного тестостерону, рослинні препарати, навпаки, стимулюють цей процес і організм починає посилено виробляти вільний тестостерон. Екдистен, трібестан, тонгакт — препарати, що не викликають звикання і, на відміну від анаболіків, не викликають негативних побічних ефектів.