Тестостерон пропіонатТестостерон пропіонат

Особливості тестостерон пропіонату та тестостерон енантат

Тестостерон є складовою частиною більшості андрогенних препаратів. Кожен новий препарат синтезується шляхом зміни молекул, тобто видалення або додавання атомів тестостерону. Наприклад, тестостерон пропіонат був отриманий в результаті приєднання до молекули тестостерону ефіру пропіонової кислоти, яка визначає особливості дії даного препарату.
Тестостерон пропіонат є одним з найбільш затребуваних стероїдів. Він призначений для активного розвитку сили і м’язової маси, також його використовують і в період сушіння. Препарат дуже ефективний при спалюванні жиру і добре підвищує рельєфність м’язів. В результаті застосування медикаменту знижується ризик коронарної хвороби та ішемії серця, а також підвищується лібідо. У зв’язку з тим, що дія препарату достатньо короткочасно, упорскування повинно проводитися два рази на день.

Це є першим мінусом застосування тестостерон пропіонату. Другий мінус — висока вартість. Більш дешевим препаратом, який діє довше, є тестостерон енантат. Він також використовується для швидкого набору м’язової маси і в період сушіння.

Правильна добірка дозування сприяє швидкому виведенню води з організму, тому затримки вологи мінімальні. На відміну від пропіонату енантат викликає збільшення маси тіла на 10-15 кг за півмісяця. Дія препарату відчутно вже після першої ін’єкції. Тестостерон енантат використовують раз на тиждень дозами у розмірі 250-500 мг. Курс препарату триває в середньому 6-8 тижнів, а завершується поступовим зниженням порції протягом 1-2 тижнів.

Спортсмени, які в результаті тренувань хочуть отримати значне збільшення маси, воліють енантат, а якщо метою є сушка, то тут більш доречно використання пропінат. Обидва препарати підходять спортсменам з будь-яким рівнем підготовки, від недосвідчених новачків до професійних спортсменів.