Тяга штанги в нахилі хватТяга штанги в нахилі хват

Деякі нюанси вдалих тренувань у бодібілдингу

Часто великі справи зумовлюються більш дрібними і незначними, на перший погляд, деталями. Однак саме від них залежить отриманий результат. Даний факт відмінно підходить і для занять бодібілдингу.

Буває так, що через якусь дрібницю не виходить досягти потрібного результату, або зовсім може бути отримана травма. Існують деякі деталі тренувань, знаючи і, дотримуючись яких, можна буде досягти бажаних результатів. Найпростіше, здавалося б, і дріб’язкова заняття як підтягування — насправді відноситься до числа мало не найбільш ефективних вправ для спини, які тільки можуть бути в арсеналі бодібілдингу. І в цьому, на перший погляд, самому звичайному вправі є потребують уваги деталі. По-перше, щоб досягти максимальну розтяжку спинних м’язів, потрібно випрямляти руки.
По-друге, при підйомі слід максимально вигнути спину. По-третє, потрібно остерігатися можливих розгойдувань тулуба, щоб уникнути травми попереку. Ну і якщо є бажання досягти найбільш максимального ефекту від підтягувань, варто прив’язати до поясу або спині вантаж.

Трапляється, таке, що тяга штанги в нахилі хват не дає необхідного результату. Тут може стати в нагоді наступну пораду: в момент підйому штанги до себе потрібно сильно звести лопатки разом. Коли ж настане час повернення у вихідну позицію, потрібно намагатися утримувати те вигнуте положення, причому навіть тоді, коли руки будуть вже випрямлені. Значення тяги штанги в нахилі хват полягає в залученні широких спинних, ромбовидних м’язів, середину і низ трапецій. Дана вправа відноситься до числа базових і здатне збільшити всі м’язи, що знаходяться на середині спини.

Воно дозволяє збільшити найширшу м’яз. Виконуючи тягу, необхідно що б голова, ноги і торс залишалися нерухомими. Крім цього, перед початком вправи варто переконається в тому, наскільки міцно ви стоїте на підлозі.

Найбільш оптимальним варіантом розміщення стоп є відстань між ними, співвідносне ширині плечей, або навіть трохи більше. Буває й таке, коли в результаті інтенсивних тренувань м’язи литок все одно не ростуть. У такому випадку, професійні бодібілдери дають конкретну пораду. З нього випливає, що в руки необхідно взяти максимальну вагу, який можливий і робити вправи для литок мінімум в чотири підходи таку кількість разів, скільки можна витримати.

Даний метод повинен допомогти зрушити з мертвої точки в досягненні зростання литок.