Тоні Фрімен (Toney Freeman)Тоні Фрімен (Toney Freeman)
Тоні Фрімен біографія
Професійний культурист, Тоні Фрімен (на прізвисько Х-мен), народився в 1966 році 30 липня, в Саут-Бенд, США. Ключовим і поворотним моментом для Тоні стало те, що одного разу його кохана дівчина показала йому фотографію одного знайомого атлета.

Запальний, амбітний і дуже ревнивий Тоні не міг все це залишити «безкарним» і вирішив довести дівчині, що здатний на більше. Він вирішив наполегливо займатися, що б стати краще, ніж той хлопець на фото.
Протягом усієї своєї спортивної діяльності, Тоні мав ряд як перемог, так і поразок, що цілком логічно для бодібілдингу.

Початок своїх виступів він почав з юніорських турнірів AAU. Відомо, що з 1996 року в його кар’єра почався перерву на досить довге для бодібілдингу, час. За існуючою версією, це сталося через серйозної травми грудей. Тому Тоні довелося протягом наступних 5 років поміняти купу професій.
Наприклад, можна сказати, що йому довелося попрацювати і тренером, і будівельником, і навіть співаком. У вересні 2000 року його успішно прооперували і в 2001 р він вже зміг повернутися на сцену.
+2003 Рік ознаменувався для атлета отриманням професійного статусу в МФБ (Міжнародна Федерація Бодибилдеров) за версією IFBB. Прізвище культурист отримав Х-мен через свої анатомічних особливостей: надзвичайно широкі плечі атлета, досить вузька талія і величезні стегна.

Все це візуально нагадує букву «Х».
Поворотним моментів в його долі став тріумф Кевіна Леврона, якою він спостерігав в 1991 році на аматорському чемпіонаті в США. Ось саме тоді Тоні і відвідала думка спробувати і домогтися успіхів на цьому терені. Можна так само відзначити його четверте місце, яке він посів у 1990 році на турнірі «Містер Америка». А ось вже через якихось три роки, Тоні Фрімен вже став в аматорському дивізіоні юніорів NPC чемпіоном США.

Правда, протягом усіх цих років всі його спроби і виходи у фінал закінчувалися четвертним місцем, і рубіж цей був для нього наче зачарованою рисою.
Після успішно перенесеної операції в 2001 році, Тоні вирішив повернутися в свої форми і набрати раніше втрачену вагу. Вага йому був потрібен для того, що б подати заявку на участь в суперважкій турнірі Coastal USA Championships "в NPC.

..ще зі SportMashina.com: Історія Містер Олімпія
Психологія бодібілдингу
Якщо немає часу на спортзал

Що він успішно і зробив, а так само зайняв там друге місце. Правда, на чемпіонаті країни він отримав далеко не найпрестижніше — восьме місце. На що Тоні тоді сам відповів, що не боляче-то серйозно ставився до змагання і практично не стежив за дієтою. У 2002 році Тоні все-таки добився перемоги в суперважкій вазі, що дозволило йому вирватися в лігу професіоналів IFBB.

2008 рік приніс йому п’яту місце на чемпіонаті «Містер Олімпія». А от 2009 рік ознаменувався трьома місцями у змаганнях — 3-м, 4-м і 8-м, які проводилися в Гран Прі Австралія, Арнольд Класик і Містер Олімпія відповідно.

Тоні Фрімен відео

Toney Freeman IFBB Pro відео тренування перед конкурсом Містер Олімпія 2012. Тренування Тоні Фрімена проходить в Шведському спортзалі. І просто корисний, мотивуючий відео ролик.