Тренажер для біцепсаТренажер для біцепса

Характерні риси тренажерів для біцепса

Двоголовий м’яз плеча відома всім під назвою біцепс — це об’єкт, який користується особливою увагою з боку. Гарний, рельєфний біцепс є мрією багатьох чоловіків, саме тому тренажери для біцепса користуються особливою популярністю в спортзалах і фітнес-центрах. Однак, перш ніж приступити до прокачування цього м’яза, варто визначитися з вибором тренажера, які для цих цілей можуть бути різні. Розуміння важливих нюансів дозволить здійснювати ефективний, безпечний і різносторонній тренінг м’язів рук. Існуючі сьогодні тренажери для біцепса діляться на 2 великі групи — моделі, що мають максимально велику робочу траєкторію, а також тренажери для гранично ізольованої роботи.
Перший варіант стане відмінним вибором, якщо ви маєте намір розвинути масу і об’єм рук, а другий підійде для детального опрацювання та оформлення накопиченої м’язової маси. Будь повноцінний спортзал або фітнес-центр повинен мати обидва типи цих пристроїв. Найчастіше, такі тренажери представлені у вигляді різних варіацій на тему лавок Скотта.

У самих просунутих моделях є пюпітр для постановки рук, доповнений похилим вперед сидінням, а в деяких випадках — навіть фіксатором для спини. Дані додаткові елементи відіграють велику роль в якості прокачування двоголового м’яза плеча, в тому числі, виключають присутність читинга з боку інших груп м’язів. Щодо тренажерів для біцепса з максимальною амплітудою руху потрібно сказати, що часто атлет в них розташовується в сидячому положенні, при цьому корпус трохи відхилений назад.

Це робиться для того, щоб повною мірою розтягнути м’язи спортсмена в нижній точці амплітуди руху. Деякі моделі тренажерів пропонують регулювання кута нахилу спинки, завдяки чому забезпечується можливість надавати навантаження на біцепси під час підходу під різними кутами. Тренажери для розвитку двоголового м’яза плеча можуть використовуватися у вигляді блокової конструкції або із застосуванням дисків, що виступають у ролі обтяження. Саме останній варіант здатний забезпечити більш природну навантаження на біцепс, активізуючи його зростання. При цьому даний варіант менш зручний в момент експлуатації (доводиться постійно встановлювати нові диски).

Для того, щоб в тренажерах для біцепсів було безпечніше працювати, деякі розробники оснащують конструкції противагами. Тоді в початковій фазі стартовою рух є практично повністю безпечним — ліктьові суглоби і сухожилля НЕ будуть травмовані. Таким чином, знаючи про основні характеристики цих тренажерів, можна буде забезпечити свої біцепси максимально ефективними тренуваннями.