Тренажер для боксуТренажер для боксу

Опис базових тренажерів для боксу

Після розминки, яка дозволяє «розігріти» тіло спортсмена і підготувати його до навантажень, слід пробіжка. Бігати можна по парку, на стадіоні або на біговій доріжці. Дана вправа сприяє підвищенню витривалості. Також альтернативою пробіжці може бути їзда на велосипеді. Багато хто не знає, що одним з кращих тренажерів для боксу є найпростіша скакалка.

Стрибки на скакалці протягом 10 хвилин можуть повністю замінити півгодини бігу. При цьому в процесі виконання вправ підтягуються всі групи м’язів, тренується дихання і серцевий м’яз, удосконалюється координація рухів і підвищується витривалість організму. Атакуючу техніку і захисну реакцію добре відпрацьовувати в спарингах і парах.
При цьому досить зручно удосконалювати вміння витримувати удар і дотримуватися дистанції. Спаринг спрямований на інтенсивну підготовку, оскільки є точною імітацією справжнього бою на рингу. У силових видах спорту головну роль відіграють м’язи ніг і спини, м’язи-розгиначі рук, косі м’язи живота, грудні і дельтовидні м’язи. Важливо при розвитку цих м’язів виконувати вправи з обважнювачами.

Гантелі, гирі і штанга є також прекрасними тренажерами для боксу. Дані спортивні снаряди дозволяють розвивати швидкість і щільність удару, різкість, витривалість. Для вдосконалення та відпрацювання техніки удару, а також захисту, тренери в роботі використовують лапи для боксу.

Спритність і точність боксера дозволяє розвивати активну хаотичне пересування тренера по рингу з надітими лапами. Подібна робота дозволяє змоделювати поведінку боксера проти майбутнього суперника на ринзі. Жорсткість і силу ударів спортсмену дозволяє розвивати робота з боксерською грушею.

Даний снаряд являє собою шкіряний мішок, заповнений спеціальним наповнювачем. Мішок має форму груші і підвішується на рівні голови спортсмена. Ще однією варіацією груші є груша на розтяжці, яка кріпиться у вертикальному положенні розтяжками.

Такий тренажер дозволяє відпрацювати швидкість і точність ударів. Також відточувати техніку бою дозволяє третій варіація боксерської груші — манекен у вигляді людини. Ще одним з популярних тренажерів для боксу є боксерський мішок висотою 0,8-1,2м.

Снаряд набитий тирсою, додатково всередині може перебувати мішок з піском. Важить подібний тренажер 10-60 кг. Снаряд дозволяє тренувати точність і жорсткість ударів, відпрацьовувати техніку прямих і бічних ударів, розвиває витривалість спортсмена.