Тренажер для дому бігова доріжкаТренажер для дому - бігова доріжка

Вибираємо бігову доріжку для дому

При сучасному темпі життя, коли люди постійно кудись поспішають і вічно запізнюються, замість піших прогулянок вони вибирають всілякі транспортні засоби. І добре, якщо це виявиться велосипед. Адже зазвичай, у більшості випадків, першорядним вибором виявляється або громадський транспорт, або автомобіль, або мотоцикл. А це, частенько, негативно позначається на здоров’ї. У такому випадку, відмінним рішенням проблеми — може стати використання тренажерів.
Однак не для всякого обладнання може бути досить місця вдома. Найкращим варіантом, у такому випадку, серед більшості тренажерів для дому — бігова доріжка. Заняття на ній є ефективним способом позбавлення від зайвих кілограмів, а також зміцнення фізичного здоров’я. Адже при бігу підвищується витривалість, прискорюється метаболізм, завдяки чому спалюються жирові відкладення.

Прийнявши рішення придбати тренажер для дому бігову доріжку, перед більшістю майбутніх власників цього обладнання постає питання: як же правильно вибрати? Спочатку визначитеся з типом бігової доріжки (зручними і вдалими тренажерами для дому вважають бігові доріжки esprit). Бувають електричні та механічні моделі. Механічні є найбільш економічними варіантами. Вони не вимагають споживання електроенергії, а в рух приводяться самим бігуном. Цей вид доріжки відрізняється своєю невеликою вагою, що вельми зручно при транспортуванні.

Для установки рівня тренування досить просто змінити кут нахилу. Але, мінусом такого тренажера є його менша ефективність у порівнянні з електричними моделями. Вибираючи тренажери для дому бігову доріжку, що використовує для своєї роботи електрику, необхідно знати, що ціна її виявиться трохи дорожче. Всі професійні електричні бігові доріжки оснащені бортовими комп’ютерами, що встановлюють інтенсивність і тривалість тренувань, що відображають пульс бігуна, а також кількість скинутися калорій.

До того ж, таке обладнання забезпечено засобом безпеки. Вибираючи бігову доріжку, необхідно керуватися декількома критеріями. До них відноситься тип самої доріжки, необхідний розмір бігового полотна, спосіб зміни інтенсивності навантаження, функціональність бортового комп’ютера на електричних моделях.

Потужність мотора краще, щоб була більше півтора к.с. Перевірте, щоб дека була товстіша двох сантиметрів і добре амортизувала удари. Проаналізуйте систему безпеки: вона повинна бути обладнана ключем аварійної зупинки і захисним механізмом від дітей.