Тренажер для дому цінаТренажер для дому ціна

Кардіотренажери для дому: класифікація та опис популярних моделей

Завданням домашніх тренувань, головним чином, є боротьба із зайвими кілограмами. Під час занять у організм повинен активно надходити кисень, при цьому, чим більше м’язів працює, тим краще. Успішно з цим завданням справляється клас тренажерів під назвою кардіотренажери. Тренування спрямовані на активізацію роботи серцево-судинної та дихальної системи.

Придбати можна за доступними цінами тренажери для дому. Завдяки тренажерам для дому ви, не покидаючи своє житло, будете вдосконалювати фігуру. У групу домашніх тренажерів входять: • степпери; • велотренажери; • бігові доріжки; • орбитреки (еліпсоїди). Зупинимося докладніше на їх описі Степпер вважається найпростішим і компактним домашнім тренажером.
Заняття на даному тренажері імітують ходьбу по сходах, при якій активізується робота м’язів ніг і сідниць. Сучасні моделі степперов обладнані спеціальними важелями, які дозволяють паралельно тренувати і руки. Велотренажери підходять любителям велопрогулянок. В процесі тренувань виникає підвищене навантаження на суглоби. Займатися на велотренажері можна в будь-якому місці: в офісі, вдома і т.д.

Заняття спрямовані на підвищення витривалості і сили. Велотренажер вважається одним з популярних тренажерів для дому. Незважаючи на ціни, тренажери для дому цього класу користуються попитом. Бігова доріжка є ідеальним «жироспалюючим» тренажером.

Біг дозволяє прискорити метаболізм. Слід пам’ятати, що бігові доріжки не підходять людям, що мають проблеми з суглобами і спиною. Доріжки бувають механічні та електричні. Перші в дію наводяться самим бігуном, а другі працюють за допомогою електромотора.

Зміна кута нахилу бігового полотна дозволяє регулювати навантаження. Сучасні моделі обладнані комп’ютерною системою управління, яка дозволяє вибирати тренувальні програми, а також контролює показники пульсу, витрачених калорій, кілометраж і т.д. Еліпсоїд є одним із сучасних тренажерів для дому. Завдяки цінами на тренажери для дому цього виду, вони швидко стають популярними. Орбитрек являє собою гібрид велотренажера і бігової доріжки.

Заняття створюють імітацію пересування на лижах по снігу. Ноги рухаються в траєкторії, схожою на еліпс, при цьому спеціальні поручні для рук дозволяють зберігати рівновагу. Під час заняття навантаження на суглоби мінімальна.

Тренування на ОРБИТРЕК направлені на роботу м’язи ніг, рук, сідниць спини і стегон. При виборі кардиотренажера слід враховувати його габарити, вага і можливості. Купівля домашнього тренажера повинна бути гарантом регулярних тренувань.