Тренажер для преса і сідницьТренажер для преса і сідниць

Що потрібно знати про тренажерах для преса і сідниць

Однією з актуальних проблем сучасної людини є ожиріння. Малорухливий спосіб життя, сидяча робота, нераціональне харчування дають про себе знати шляхом прояви обвислого живота, в’ялих м’язів, слабкого здоров’я і т.д. А адже до числа основних ознак здоров’я людини відноситься саме підтягнуте тіло — це означає, що організм не страждає від зайвого жиру, серце правильно працює, є підвищена витривалість, яка дає можливість встигати як на роботі, так і вдома. Крім того, правильна постава, плоский доглянутий живіт, підтягнуті пружні сідниці є ще й запорукою привабливості у протилежної статі.
Сьогодні спортивна індустрія пропонує безліч способів досягнення підтягнутого тіла і міцного здоров’я. Приміром, тренажери для преса і сідниць здатні дати відчутні результати через кілька занять, а якщо займатися регулярно, то можна приємно здивуватися настільки відчутним позитивних результатів. Для прокачування преса сьогодні пропонуються широкий асортимент тренажерів: багатофункціональні або вузькоцільовий, тобто ті, які здійснюють навантаження тільки на певні м’язи преса. Одним і найпоширеніших тренажерів для преса є гімнастична лава, вправи на якій ще можуть відмінно тренувати витривалість і спалювати непотрібний жир. Крім того, можна скористатися таким механізмом, як абслейтер, що використовує принцип несвідомого напруги м’язів живота.

Він може виявитися корисним як чоловікам, так і жінкам. Тренування м’язів преса можлива ще за допомогою фітболу — м’яча, виготовленого зі спеціального амортизаційного матеріалу, який дозволяє знизити навантаження з шиї і спини. Примітно також те, що в ситуації з максимальним перевищенням ваги Куля не скине людини, а м’яко і поступово опустить його на підлогу. Вправи для сідниць, як і тренажери для преса також не менш популярні.

Самими традиційними поширеними способами для розвитку м’язів сідниць вважаються кардіотренажери: степпер, бігова доріжка, еліпсоїд. Крім цього, актуальними є і деякі силові тренажери, наприклад, всім відома машина Сміта. Даний механізм дозволяє прокачати сідничні м’язи. При цьому рекомендується почекати з максимально глибокими присіданнями, оскільки без підготовки можна заробити травму.

Починайте заняття на ньому з поступовим збільшенням навантаження, у тому числі і за рахунок амплітуди присідань. Таким чином, тренажери для преса і сідниць є ефективними помічниками в досягненні ідеальної фігури. При цьому варто пам’ятати, що в незалежності від того, якому тренажеру ви все-таки віддасте перевагу важливо, щоб заняття були регулярними і супроводжувалися дотриманням раціональної дієти.