Тренажер для шпагатуТренажер для шпагату

Ефективні вправи для розтяжки на шпагат

Багатьом людям хотілося б володіти відмінною розтяжкою, адже вона дозволяє виконувати досить широкий спектр різних рухів як у танцях, так і різних видах спорту. Також вміння сідати на шпагат найчастіше має свої переваги в повсякденному житті. Бажання домогтися помітних результатів у даній справі заслуговує похвали. Звичайно, щоб досягти хорошої розтяжки, можна скористатися допомогою тренажерів для шпагату.

Однак як і інші, ці пристрої вимагають фінансових витрат на їх придбання, а іноді й експлуатацію. Тому за відсутності можливості придбання спеціального обладнання, можна спробувати домогтися значних результатів завдяки виконанню певних досить ефективних вправ. Вони дозволять розвинути до разючого рівня природну гнучкість і отримати масу інших переваг. Але важливо пам’ятати, що вправи виконуватися повинні регулярно і в інтенсивному режимі.
Лише це дозволить вам домогтися найбільш бажаних результатів в найкоротші терміни. Першою вправою на шляху до хорошого шпагату є згинання однієї ноги перед собою і випрямлення інший ззаду. Дану позицію слід постаратися утримати за допомогою рук, при цьому стегна слід тримати в напруженому стані. Потрібно сісти максимально низько, але щоб біль не відчувалася.

У такому положення потрібно провести від п’ятнадцяти секунд і більше. Після цього вправа повторюється з іншої ногою. Для кожного слід зробити 8-12 повторень. На другому етапі, вже досить розтягнувши ноги, слід приступати до розтяжці стегон. Для цього потрібно стати на коліно і випрямити вперед іншу ногу.

Руки кладуть на підлогу, згинають стегно і нахиляються вперед максимально низько до ноги. У такому положення також слід перебувати від п’ятнадцяти секунд. Вправа повторюється з іншої ногою. Всього це потрібно зробити 8-12 разів. При третьому етапі використовується спосіб розтяжки подібний до того, що застосовувався на другому етапі.

Однак він є більш удосконаленим. Тепер потрібно буде зігнути ногу ззаду, після чого сісти на неї. Інша нога випрямляється вперед.

У такому положенні, утримуючись руками, слід нахилити вниз голову до найбільшої напруги. Повторюється дана вправа за ідентичною схемою, як і попередні. Завершальним етапом є освоєння безпосередньо шпагату.

При виконанні даної вправи вперше, слід підтримувати свій корпус руками, які знаходяться на підлозі. У даному положенні необхідно присісти нижче, і постаратися так протриматися мінімум п’ятнадцять секунд. Ну і, звичайно, повторюйте вправу до дванадцяти разів.

При щоденному виконанні даного комплексу вправ в послідовному освоєнні кожного етапу і при послідовному переході від легких до складних вправ, вже за пару місяців без використання тренажерів для шпагату — ви зможете повноцінно домогтися поставленої мети.