Тренажер гімнастичний дискТренажер гімнастичний диск

Гімнастичний диск

Створювати ідеальний живіт з підтягнутими м’язами можна за допомогою певних тренажерів для дому прес. Одним з таких пристосувань є гімнастичний ролик. Він виконаний у формі колеса з двома рукоятками по сторонах.

Це силовий тренажер, який передбачає для занять певну фізичну підготовку. Під час тренувань з гімнастичним роликом, слід його тримати витягнутими руками, впираючись небудь на коліна, або на носочки, при цьому рухати снаряд по підлозі від себе, потім знову повертатися в початкове положення. І не потрібно недооцінювати даний снаряд через простоту його конструкції! Насправді, такий тренажер здатний активно розвивати всі м’язи в області живота, спини, а так само рук і ніг. До того ж, використання гімнастичного ролика в себе вдома не вимагає певних умов.
Чи не ускладнена і можливість його зберігання — він досить компактний і не займає багато місця. Однак тим, хто вирішив вперше скористатися тренажером для дому прес, варто бути акуратним. Гімнастичний ролик надає сильне навантаження, тому новачки не зможуть повною мірою викластися під час тренувань. Так само варто пам’ятати і те, що дане пристосування для преса може надавати зайве тиск на поперек. З причини цього не потрібно перестаратися під час занять.

Досягти необхідного ефекту за допомогою гімнастичного ролика можна, дотримуючись одне з головних правил — зберігати правильне дихання. Тому, під час нахилу тулуба вперед, треба вдихати повітря, а в той момент, коли корпус піднімається, потрібно виробляти видих. Вдихи і видихи проводяться тільки через ніс.

У разі нерівномірного дихання, досягти потрібного ефекту буде набагато складніше і значно довше. Новачки можуть полегшити собі заняття на такому тренажері за допомогою його модифікацій. Так, виробники гімнастичних дисків створюють ролики з декількома колесами, зі зміненим центром ваги, а так само з механізмом легкого повернення.

Використання більшої кількості коліс дозволяє зберігати рівновагу і не падати під час тренувань.