Тренажер хаммерТренажер хаммер

Тренажери Хаммер — світовий лідер спортивного ринку

Легендарне спортивне обладнання фірми Хаммер є втіленням інноваційних технологій і передових інженерних рішень даного сегмента індустрії. Засновником знаменитого бренду став Гері Джонс, революційні погляди якого справили справжній прорив в спортивній індустрії. Серії тренажерів Хаммер представлені моделями, які працюють на вільних вагах, навантажуються дисками, також є в широкому асортименті Вантажноблокові тренажери. Основною відмінністю від інших тренажерів є наявність поворотною осі силових важелів, це означає, що рух виробляється по дузі, яка в точності відповідає анатомічній руху ноги або руки спортсмена. До всього іншого, у всіх моделях спортивного обладнання використовується принцип роздільної навантаження на кожну ногу або руку.
При цьому сильна кінцівку допомагати слабкою не може, що дозволяє симетрично розвивати м’язи, а також дає можливість більш ефективно і глибоко опрацювати мускулатуру. Заняття на тренажерах Хаммер відрізняються високим ступенем комфорту і ефективністю. Будь-які моделі спортінвентарю будуть прекрасним доповненням до традиційного набору обладнання звичайного тренажерного залу: штангам, стійок під штангу, лавок, гірям і т.д. Інноваційні тренажери дозволяють опрацьовувати ті м’язи, які не вдається досить ефективно опрацювати вправами зі штангою або гантелями. Регулярно асортимент тренажерів поповнюється новинками.

Сьогодні вже є повноцінний модельний ряд спортивного обладнання, яке дозволяє опрацювати всі, тренируемие в бодібілдингу, групи м’язів. Фактично можна сьогодні створювати атлетичні зали, наповнені тільки обладнанням Хаммер. У широкому асортименті можна знайти навіть компактні моделі, які підходять для невеликих фітнес залів або для домашнього користування. Результатом багаторічної праці розробників тренажерів Хаммер стало створення абсолютно нової технології асинхронних рухів Iso-Lateral.

Дана технологія дозволяє найефективніше проробляти м’язи ніг і рук разом, по черзі, з неоднаковим робочою вагою, а також окремо. Всі технологічні ідеї та рішення, втілені в знаменитих тренажерах, є на сьогоднішній день ідеальними з точки зору ефективності тренувань і біомеханіки. У величезному асортименті тренажерів Хаммер представлені: • стійки для штанги; • лави для жиму; • Вантажноблокові машини з різними типами обтяження; • обладнання для тренування з гантелями або штангою; • тренажери для роботи з власним або вільним вагою і багато іншого.