Тренажер і їх функціїТренажер і їх функції

Тренажери та їх основні функції

Сьогодні знову турбота про красу власного тіла входить у моду. Повсюдно відкриваються різні фітнес-центри, тренажерні зали, різні студії, курси та ін. Також у будь-якої людини є можливість самостійно в домашніх умовах зайнятися спортом, а помічником в цій справі стануть тренажери, купити які абсолютно не становить труднощів. Але до того, як зробити подібну покупку необхідно розібратися зі специфікою тренажерів і їх функціями.
Що стосується видів, то все розмаїття можна помістити в дві категорії: кардіо і силові тренажери — кожна з яких володіє своїми перевагами і недоліками. Кардіотренажери вибирають для зниження власної ваги, а також зміцнення загального тонусу всього організму в цілому. Одним з часто обираних представників даної групи є велотренажер, який володіє масою достоїнств. Саме він є одним з найбільш безшумних, надійних, компактних пристосувань, що відносяться до кардіоваскулярної групі.

Регулярні тренування на ньому допоможуть підвищити витривалість, зміцнити мускулатуру стегон і ніг. Ще існують і інші тренажери, і їх функції теж будуть дуже корисними для людини. Наприклад, бігові доріжки відмінно допоможуть привести в порядок тіло, а їх основним плюсом є те, що вони здатні впливати відразу на всю мускулатуру, а також можливість самостійно регулювати інтенсивність і тривалість навантаження.

Ця функціональна особливість дозволяє займатися на доріжках як професіоналам, так і любителям. Що стосується недоліків, то головними є енергозалежність і суттєві габарити. Ще одним представником даного виду апаратів вважаються еліптичні тренажери і їх функції складаються з того, що спостерігається якийсь мікс степпера, бігової доріжки і велотренажера. Таке поєднання дозволяє навантажувати одноразово м’язи рук, ніг, литок, стегон, спини.

А ось силові відповідають за максимальне навантаження на певну м’язову групу, крім цього, з їх допомогою також можна істотно скорегувати основні обриси фігури. Вони також мають величезну кількість різновидів, які можливо об’єднати в три групи: з використанням власне ваги, із застосуванням вільних ваг і з вбудованими вагами. Крім цього, для домашнього користування також досить часто набувають цілі фітнес-комплекси, які в своєму складі містять відразу кілька силових апаратів і допускають одноразова заняття не однієї людини.