Тренажер колесоТренажер колесо

Тренажер колесо — відмінний помічник для підтримки фігури

Коли заняття відбуваються вдома, то виникає бажання придбати досить компактний, проте і вельми ефективний тренажер, який би до всього іншого володів маневреністю, функціональністю і простотою у використанні. З першого погляду здається, що поєднати всі вище перераховані функціональні особливості в одному приладі просто неможливо, однак це зовсім не так. Таким чудо-помічником є ​​тренажер колесо. Його конструкція досить проста і складається з невеликої колеса (у деяких моделей їх два), яке виробляє рух між двома ручками.
Даний тренажер досить мініатюрний, проте не поступається ефективністю багатьом великим агрегатам. З його допомогою можна пропрацювати величезна кількість м’язів преса, рук, грудей, ніг і спини. Крім цього, він відрізняється неймовірною мобільністю, що дозволяє возити його постійно з собою, будь то поїздка на дачу, відрядження, відпочинок та ін. А що стосується ціни, то вона набагато нижче, ніж на інші спортивні тренажери і снаряди.

До всього іншого, як вже зазначалося раніше, завдяки заняттям на тренажері колесо працює не тільки прес, а й багато інших м’язи. Ефективність подібних постійних тренувань можна буде побачити вже через один місяць, коли відображення в дзеркалі порадує пружним і підтягнутим животом, подкаченний сідницями і стегнами, сильними м’язами спини, підтягнутою грудьми і міцними руками. Ці всі складові об’єднаються в красиву, спортивну фігуру і відіб’ються відмінним самопочуттям. Що стосується особливостей занять на тренажері колесо, то він вимагає застосування досить серйозних зусиль, тільки в такому випадку можна говорити про результати. Також, для комфортного проведення тренувань, вимагається і додаткове обладнання, яким є гумовий килимок, що забезпечує надійне положення колін і запобігає їх ковзання.

Щодо ручок, то краще вибирати моделі з прогумованими, а вага самого снаряда повинен бути легким. Перед початком тренування необхідно встати на коліна на килимок, а руками взятися за ручки колеса. Після цього слід максимально повільно котити його по підлозі, при цьому повинен відчуватися кожен мускул. Наскільки варто відкочувати колесо залежить від індивідуального рівня підготовки, після чого слід повернення у вихідне положення.

Інтенсивність тренувань підвищується і ускладнюється в залежності від досягнутих результатів. Необхідно поставити собі мету за деякий час навчитися опускатися до самої підлоги, але при цьому забороняється будь-яке торкання до нього, крім колін і самого тренажера колеса. Коли рівень фізичної підготовки буде досить високим, можна включити в процес і ноги.

Для цього упор потрібно робити вже не на коліна, а на шкарпетки, а тіло в нижній точці витягується в струну.