Тренажер кросоверТренажер кросовер

Тренажер кросовер — найкраще рішення для грудних м’язів

Одним з найбільш ефективних вправ, які безпосередньо навантажують м’язи грудей, є зведення рук на тренажері кросовер. Саме при такому положенні справ від роботи абсолютно відсторонюються трицепси, чого не можна зробити при виконанні жимів або ж віджимань. Якщо говорити про останні два вправах, то при їх виконанні немає повного контролю над грудними м’язами, що відбивається відсутністю повноцінного їх скорочення. Саме таким ефектом володіють вправи, виконані на кросовері.
Багатьма бодибилдерами було відзначено, що робота на тренажері кросовер на багато якісніше і продуктивніше розведення рук з використанням гантелей, адже вона здатна забезпечити максимальне завантаження робочих м’язів. Якщо порівняти зі всілякими жимами, то даний снаряд забезпечує більшу розтяжку, а ще збільшує амплітуду руху. Однак багато атлетів набагато швидше нарощують грудні м’язи саме за допомогою жимів, що пов’язано з прекрасною нейром’язової ефективністю останніх. Саме для такої категорії спортсменів подібний тренажер дійсно не представляє особливої ​​користі. Кому ж він потрібен?

А тим, у кого оговоренная вище зв’язок досить слабкий, що виражається у відсутності видимих ​​результатів тренувань грудей саме з використанням жимів. Саме таким людям найбільше допоможе зведення рук на цьому тренажері. Що стосується самих вправ, то існує їх кілька видів.

Його можна виконувати стоячи або лежачи на лаві, при цьому виробляється регулювання висоти, кута нахилу спинки, що також впливає на розподіл навантаження. Найпопулярнішим все ж залишається варіант, коли спортсмен стоїть. Якщо говорити про місце даної вправи у всьому тренувальному процесі, то краще всього розташувати його ближче до початку, коли організм вже досить розігрітий, проте не встиг втомитися, що дозволить викластися на повну. Щодо максимальної ефективності роботи на тренажері кросовер, то краще працювати не двома руками відразу, а поперемінно, адже такий варіант виконання здатний ще сильніше збільшити рухову амплітуду, кращу розтяжку і більш продуктивне скорочення м’язів.

Також важливо щораз робити 1 — 2 секундну паузу в позиції скорочення. Варто відзначити, що використовувати тренажер кросовер можна і для «пробудження» грудної мускулатури. У такому випадку потрібно максимально збільшити кількість повторень, а використовувати краще сети, передбачають скидання ваги (це коли після досягнення максимуму вага зменшується, і тренування триває знову), замість низькоінтенсивних. Ще досить продуктивним буде поєднання відомості на кросовері з жимами або віджиманнями.

Якщо тренувати груди на даному тренажері до або відразу після зазначених вправ, то грудні м’язи отримають додаткове навантаження.