Тренажер лижнийТренажер лижний

Як ефективно займатися на лижних тренажерах

Гірськолижні прогулянки відмінний спосіб зміцнення мускулатури всього організму і підтримки тіла в першокласної формі, однак, що робити, якщо відправитися в гори немає можливості або ж хочеться займатися щодня. Саме виходом з даної ситуації стане придбання спеціального лижного тренажера. Він здатний не тільки забезпечити організм якісної аеробного навантаженням, але і повністю завантажити мускулатуру.
Необхідно відзначити, що при проведенні подібних тренувань необхідно неухильно стежити за становищем ніг. Їх варто тримати в напівзігнутому стані, а інакше можливе виникнення травми. Що стосується дії лижних тренажерів, то вони в змозі, як уже обмовлялося раніше, забезпечити відмінну аеробне навантаження, що сприятиме максимально швидкому скиданню зайвої ваги, а також суттєвого підвищення людської витривалості. Також, при правильному регулюванні ступеня інтенсивності навантаження можна відмінно зміцнити як верхню, так і нижню (особливо) частини тіла. Крім цього, ще однією позитивною стороною подібних тренувань виступає відсутність необхідності в теплому лижному костюмі, що забезпечує вільну циркуляцію повітря навколо тіла.

Немає потреби і в придбанні спеціального взуття, відмінно можуть підійти легкі кросівки або ж туфлі для бігу. Якщо говорити про видових особливостях, то існує два різновиди лижних тренажерів: зв’язані і незв’язані системи. Їх назви досить красномовні, однак на розгляді їхніх відмінностей варто зупинитися більш докладно. Пов’язані системи припускають те, що рух палиць і самих лиж проводиться автоматично, що дозволяє досить просто і в короткі терміни освоїти тренажер, а самі заняття абсолютно не травмонебезпечні. Однак і навантаження мінімальне, та й саме тренування мало здатна нагадати справжню лижну прогулянку.

Зовсім інші відчуття здатні дати незв’язані системи, які передбачають незалежний рух ніг. При цьому палиці абсолютно не використовуються, а їх місце замінили регульовані троси. Навантаження, яку здатний дати такий лижний тренажер набагато ефективніше, захоплююче і цікавіше, та й кількість задіяних м’язів збільшується.

Перед тим, як приступати до занять, даний вид тренажерів потребує ґрунтовної налаштування під певного користувача. Так, виробляється регулювання навантаження як на руки, так і на ноги, а також довжина троса відповідно до зростання людини, яка буде тренуватися, і розмахом його рук. Щодо навантаження, то варіювати її можна до будь-яких меж, що забезпечує комфортне тренування і новачкові, і досвідченому лижникові.