Тренажер максимТренажер максим

Якими буваю хокейні тренажери Максим

Хокейні тренування відрізняються проблематичністю в плані пошуку льодового катка, що з одного боку досить дороге заняття, а з іншого, не у всіх є можливість, з територіальної прихильності, відвідувати подібні заклади. Саме для тих, хто не може собі дозволити щоденне відвідування льодового катка і розроблені хокейні спеціальні тренажери Максим, які дозволять без проблем підвищити майстерність і любителям, і професійним гравцям. Особливістю подібних тренажерів виступає те, що відпрацювання техніки катання на ковзанах, кидків у ворота, дриблінг можна здійснювати за межами льодової арени, що істотно знижує матеріальні витрати спортсменів.
До тренажерів Максим відносяться: синтетичний лід, Slide Board для катання, PRO для дриблінгу, Mini для кидків, тренажер для тренування воротарського техніки. Синтетичний лід являє собою широкі листи, що з’єднуються між собою системою «пазл», поверхня яких відрізняється підвищеним коефіцієнтом ковзання. Щодо тренажера Максим для катання, то в його комплектацію входить ковзна поверхня, пара регульованих відбійника, дві пари бахіл для роботи дорослих спортсменів і юніорів, а також сумка для транспортування. За допомогою даного спортивного пристосування є можливість удосконалити максимально правильну посадку, ковзання і стартовий поштовх.

Для відпрацювання дриблінгу за приділами льодової арени найкраще підійде PRO, що представляє собою синтетичний лід 3х1,5 м з двома зворотно-поступальними консолями, 11-ю комбінаціями кріплення, шайбою для роботи на синтетичних покриттях і двома знімними фішками для обведення. Даний тренажер в змозі забезпечити відпрацювання пасу, дриблінгу, клацання, володіння ключкою, а ще розвинути загальну хокейну моторику. Тренування подібних дій можна відпрацьовувати також на Mini, проте в даний комплект входить виключно поверхню і одна консоль. Окреме місце серед усіх тренажерів Максим займає пристрій для занять воротаря.

Воно являє собою комбінацію з штучного льоду, розмірами 3 на 1,5 метрів, чохлів для щитків, упор для правильного відштовхування і бахіл для ніг. Даний спортивний агрегат в змозі допомогти у відпрацюванні височайше воротарського техніки як у спортзалі, так і в домашніх умовах. Потрібно зауважити, що унікальність таких тренажерів полягає в тому, що при побудові тренувань з їх використанням задіюються всі м’язові групи, які беруть участь у грі в хокей.

Саме це дозволяє максимально правильно і повно розвинути необхідні вміння та навички, які дуже знадобляться на льодовому майданчику, безпосередньо під час гри в хокей.