Тренажер МаркеловаТренажер Маркелова

Тренажери Маркелова — нове слово у вуличному тренінгу

Існує досить велика кількість людей, які б хотіли повноцінно, якісно і постійно займатися в спортивному залі, але вони просто не можуть собі це дозволити через фінансової ситуації, яка спостерігається в певній сім’ї. Також у них немає ніякої можливості обладнати свій власний якісний тренажерний зал з тих же причин. Єдиним виходом, до недавнього часу, для них залишалося задовольнятися відкритими шкільними спортивними майданчиками, на яких кращими агрегатами залишалися турніки і бруси.
Ніхто не сперечається, що такі тренажери цілком корисні і встигли вже довести свою ефективність, проте заняття на них не відрізняються різноманітністю і не в змозі розвинути всі м’язи. Однак це було донедавна, адже на міських вулицях з’являється все більше спеціалізованих спортивних майданчиків, облаштованих тренажерним Маркелова. І, що найголовніше, вони призначені для загального користування всіх бажаючих городян. Тренажери Маркелова — це абсолютно нове слово у вуличному тренінгу, адже вони дають можливість складати повноцінну силове тренування, тому що забезпечують опрацювання всіх м’язових груп.

Конструктивні особливості і матеріал, з якого зроблені тренажери, настільки якісні і продумано зроблені, що використовувати їх можна цілодобово, лише б дозволяли погодні умови. Що стосується несучої конструкції всього спортивного інвентарю, то вона виконана з прямокутного профілю, що володіє перетином 120х80х3 мм. А щодо безпечного використання даних конструкцій, то для цього було передбачено заварювання усіх кінців прямокутних профілів.

Такий же надійною фіксацією відрізняється і розташування обважнювачів (млинців). Максимальне навантаження, яке можна отримати, займаючись на тренажерах Маркелова, дорівнює ста шістдесяти кілограмам. Основними видами тренажерів, які розміщуються на міських вулицях є наступні: кроковий агрегат, для якісного тренування всіх відділів черевних м’язів, тренажер, що імітує лижний хід, бруси, апарати для тренування трицепсів і біцепсів, трирівневий турнік, горизонтальний жим, станова тяга.

Іншими словами — повний комплект базового спортивного обладнання, яке можуть використовувати всі бажаючі незалежно від фінансових можливостей і рівня фізичної підготовки.