Тренажер на ногиТренажер на ноги

Тренажери для якісного опрацьовування м’язів ніг

Кожна жінка мріє про струнких, гарних ніжках і підтягнутих сідницях, проте далеко не кожна готова піти в спортивний зал для досягнення власної мрії. Саме в подібній ситуації єдино вірним рішенням буде придбання тренажера на ноги. Це абсолютно не складе труднощів, адже сучасний ринок спортивних товарів рясніє розмаїттям подібних агрегатів. Найголовніше, перед покупкою чітко визначити особисто для себе, що необхідно, адже заняття для досягнення бажаних результатів повинні приносити задоволення.

Для полегшення вибору розглянемо існуючі види більш докладно. Бігова доріжка є найпопулярнішим і затребуваним тренажером на ноги серед представниць слабкої статі. Варто відзначити, що даний агрегат досить габарити, тому необхідно відразу продумати місце, де він буде постійно перебувати. Особливо сильно він буде заважати в малогабаритній квартирі, адже прибрати його в шафу після тренування не вийде. Якщо територіальне питання розміщення не актуальне, то придбання саме такого тренажера істотно полегшить заняття.
Чому? Тренуватися на ньому можна в будь-який зручний час не дивлячись на погодні умови чи пора року (простий біг на вулиці дуже від цього страждає). Також немає необхідності побоюватися бродячих собак, які вельми люблять кидатися на людини, що здійснює пробіжки (а в міських парках і скверах їх буває дуже багато).

Крім цього, деякі сучасні моделі володіють вбудованим плеєром, що урізноманітнює заняття і позбавить від нудьги. Єдине застереження стосується людей, які мають проблеми з колінними суглобами, от їм краще відмовитися від такого апарату. Друге місце за популярністю і кількістю продажів займає еліптичний тренажер на ноги, який ще прийнято називати орбитрек. Дане спортивне пристосування крім того, що відмінно допомагає у поліпшенні фігури, ще й дозволено до використання людям, що мають певні проблеми з хребтом, а саме тренування включає в роботу абсолютно всю мускулатуру.

Найчастіше отбітрек поєднують в собі всі функціональні можливості велотренажера, бігової доріжки і степпера. Однак, перед його придбанням, необхідно неодмінно пройти медичне обстеження і консультацію фахівця. І закриває перелік найбільш затребуваних тренажерів на ноги велотренажер. Його зручність, на відміну від минулих двох, полягає в тому, що під час заняття можна навіть читати книги, не кажучи вже про перегляд фільмів, що, в принципі, можливо і в перших двох випадках. Що стосується видів, то їх багато, однак за властивостями та функціональним характеристикам вони мало чим відрізняються.

Даний агрегат здатний навантажувати не тільки ноги, то і прес. З представленого списку кожен зупиняє свій вибір на тому, що йому найближче, однак перед покупкою потрібно задуматися про місце тренажера до житловому приміщенні, щоб він в силу своїх габаритів, не перетворився на непотрібний пилозбірник, а приносив тільки позитивні емоції і ефективні тренування.